پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۹
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند:

تحریم‌ها آخرین تیر آمریکاست

تحریم‌ها آخرین تیر آمریکاست و اگر مردم و دولت در مقابل تحریم‌ها مقاومت نشان دهند عملا دیگر آمریکا اهرم فشاری برای ایران نخواهدداشت.
تحریم‌ها آخرین تیر آمریکاست
 
به گارش گروه سياسى خراسان‌تايم، مصطفى رحيمى مسئول بسيج دانشجويى دانشگاه صنعتى بيرجند در گفت و گو با خبرنگار خراسان تايم اظهارداشت:در حقیقت تحریم‌ها آخرین تیر آمریکاست و اگر مردم و دولت در مقابل تحریم‌ها مقاومت نشان دهند عملا دیگر آمریکا اهرم فشاری برای ایران نخواهدداشت.
رحيمى افزود:بعد از آن برهه است که جمهوری اسلامی می‌تواند شکوفایی بیشتر خود را در عرصه‌های مختلف از قبیل سیاست، اقتصاد، علم و... مشاهده کند و این واقعیت انکار ناپذیر است که ملتی که ۴۰ سال تحت فشار انواع تحریم‌ها بودند و رشد و پیشرفت چشم گیری در زمینه های مختلف داشته‌اند، بعد از بی اثر شدن تحریم‌ها این رشد و پیشرفت چند برابر شود
رحيمى با اشاره به اينكه مذاکرات بعد از مقاومت چند ماهه هیچ فایده‌ای نخواهد داشت تصريح كرد:آمریکا قبل از تحریم ها و بعد از تحریم ها هیچ تغییری نکرده و همان سیاست های کثیف و همیشگی خود را علیه جمهوری اسلامی و سایر کشور های منطقه خواهد داشت بنابراین بر اساس هیچ منطق و عقلی مذاکره با آمریکا پذیرفته نیست.
وى بيان كرد:به قول معروف مؤمن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود و همان طور که امام و رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا ممنوع است و به قبل و بعد از تحریم ها مربوط نمی‌شود قطعا هدف آمریکا از مذاکره افزایش توانمندی های درون زا جمهوری اسلامی نیست
مسئول بسيج دانشجويى دانشگاه صنعتى بيرجند گفت:سیاست‌های دولت های استعمارگر از همان ابتدا غارتگری ملت‌های زیر سلطه بوده و هست حال می‌خواهد در قالب مذاکره  یا جنگ باشد یا چیز های دیگر. 
وی ادامه داد:استعمار با استقلال یک ملت رابطه عکس دارد و قطعا مخالف فعالیت‌های درون زا نظیر اقتصاد مقاومتی است.
رحيمى در پايان گفت:فقط کافی است کمی به تاریخ نگاه کنند و تجربه برجام که ماحصل چهارساله دولت یازدهم است را ببینند. وقتی خود مسئولین آمریکا اذعان کرده‌اند که برنامه و سیاست‌هایشان تغییر رژیم در ایران است دیگر حرفی برای گفتن نمی ماند و مذاکره معنا ندارد.


 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۲۱۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، بازی سازش ، مذاکره ، ایران