دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۳
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی:

دستگاه‌های اجرایی از موازی کاری در حوزه امر به معروف پرهیز کنند

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی با تأکید بر پرهیز دستگاه‌های اجرایی از موازی کاری در حوزه امر به معروف گفت: امر به معروف بارزترین مصداق عملی احساس مسئولیت اجتماعی قشر فرهنگی است.
دستگاه‌های اجرایی از موازی کاری در حوزه امر به معروف پرهیز کنند
 
به گزارش خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، فرشید جعفری صبح امروز در نشست کمیسیون امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: از ابتدای سال تحصیلی جاری بیش از 10 برنامه فرهنگی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر در حوزه بانوان برگزار شده است.
وی گفت: برگزاری حلقه‌های صالحین بانوان آموزش و پرورش خراسان جنوبی، برگزاری نشست‌ها و کارگروه‌های تخصصی در حوزه بانوان، تدوین برنامه آموزشی تذکر لسانی و برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان نقش خانواده در احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین برنامه‌های اجرا شده توسط کمیسیون امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر آموزش و پرورش استان است.
سرپرست معاونت پرورشی آموزش و پرورش خراسان جنوبی بر پرهیز از موازی کاری بین دستگاه‌های اجرایی در حوزه امر به معروف تأکید کرد و ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است و جوانان به عنوان افسران جنگ نرم باید با آگاهی و بصیرت در برابر تهاجمات فرهنگی به امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند.
جعفری از فرهنگیان به عنوان یکی از اقشار فرهیخته استان یاد کرد و گفت: انسان‌های فرهیخته، علاوه بر خود در برابر جامعه نیز احساس مسئولیت دارند که امر به معروف و نهی از منکر بارزترین مصداق عملی احساس مسئولیت اجتماعی این قشر از جامعه است.
 وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر محور تمام فعالیت‌های نظام تعلیم و تربیت است و می‌توان با برنامه‌ریزی مناسب به زمینه سازی فرهنگی برای توسعه این فریضه در مدارس استان اقدام کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۱۸۳۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , آموزش و پرورش