سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
با دعوت فدراسیون دوچرخه‌سواری

رکاب‌زنان خراسان‌جنوبی به اردوی انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات آسیایی می‌روند

فدراسیون دوچرخه‌سواری از شش رکاب‌زن خراسان‌جنوبی برای حضور در اردوی تدارکاتی تیم ملی انتخابی مسابقات قهرمانی آسیایی جاکارتا دعوت به عمل آورد.
رکاب‌زنان خراسان‌جنوبی به اردوی انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات آسیایی می‌روند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، فدراسیون دوچرخه‌سواری رکاب‌زنان شایسته خراسان‌جنوبی را به اردوی تیم ملی فراخواند.
اردوی تدارکاتی دوچرخه‌سواری رشته چهار کیلومتر تعقیبی پیست تیم ملی رده‌های سنی امید، جوانان و بزرگسالان از ۲۲ فروردین تا ۸ اردیبهشت امسال در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.
حامد حسن‌پور، محمد رضایی، مجتبی خسروی، هاشم اسماعیلی، محمدرضا زارع و هادی طالعی رکاب‌زنان خراسان‌جنوبی هستند که در اردوی تدارکاتی تیم ملی دوچرخه‌سواری هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.
رکاب‌زنانی که بتوانند استعدادهای بالقوه خود را در پیست دوچرخه‌سواری تهران به نمایش بگذارند و نظر کمیته فنی تیم ملی را جلب کنند خواهند توانست جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیایی  ۲۰۱۹ جارکارتا را دریافت کنند.
گفتنی است تیم دوچرخه‌سواری خراسان‌جنوبی از ۱۸ فروردین در اردوی خراسان‌رضوی به‌سر می‌برد تا در پیست ثامن‌الائمه مشهد بتواند آخرین تکنیک و تاکتیک‌های لازم را زیر نظر مربیان فراگیرد و با آمادگی لازم و قدرتمند در اردوی تدارکاتی تیم ملی ظاهر شود.


 انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۷۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دوچرخه‌سواری