يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی:

نفرات برتر اولین اردوی آماده سازی تیم کشتی خراسان جنوبی معرفی شدند

رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی از معرفی نفرات برتر اولین اردوی آماده سازی خردسالان و نونهالان استان خبرداد.
نفرات برتر اولین اردوی آماده سازی تیم کشتی خراسان جنوبی معرفی شدند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، عباس سروری اظهارکرد: کمیته فنی هیات کشتی استان با نظر مربیان اولین اردوی استانی در رده سنی خردسالان و نونهالان نفرات برتر این اردوی دو روزه را مشخص کردند.
وی افزود: به منظور آماده سازی هرچه بهتر کشتی گیران برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور ۴ ماه مانده به مسابقات با برگزاری اردوهای مختلف، برگزاری مسابقات استانی و منطقه ای تلاش خواهد شد بهترین نفرات عازم مسابقات شوند.
رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی ادامه داد: در اولین گام به تمامی شهرستانها با توجه به فعالیت آنها در دو رشته آزاد و فرنگی سهمیه اختصاص داده شد و در رشته فرنگی ۴۸ نفر و در رشته آزاد ۴۹ نفر را به اردو دعوت شدند .
سروری اضافه کرد: برای پوشیدن دوبنده تیم استان فرایندی را با نظر کمیته فنی و آیین نامه فدراسیون تدوین  شده و پس از برگزاری اردوی اول و معرفی نفرات با نظر کمیته مذکور و مربیان ، وارد گام دوم یعنی مسابقات قهرمانی استان خواهیم شد.
وی با اشاره به اهمیت مسابقات کشوری و آماده سازی تیم استان تصریح کرد: پس از برگزاری مسابقات استانی نفرات اول تا سوم هر وزن با تشخیص کمیته فنی به جمع نفرات اردوی اول اضافه خواهند شد.
سروری یاد آور شد: برترین های قهرمانی استان در دو رشته آزاد و فرنگی، نفرات برگزیده اردوی اول و همچنین نفرات اول تا دهم قهرمانی کشور در سال گذشته اردوی نهایی استان را شکل خواهند داد.
وی بیان کرد: در نهایت با برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی نفرات اول به اردوی آماده سازی دعوت خواهند شد و در گام آخر بدنبال اردوهای مشترک با استان های برتر کشور هستیم .
رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی گفت: امسال به دنبال کسب سکوهای کشور در رده پایه هستیم، که زحمات مربیان در راستای آماده سازی کشتی گیران مثمر ثمر باشد.
سروری تصریح کرد: نفرات معرفی شده از سوی کمیته فنی و مربیان اولین اردوی خردسالان و نونهالان در رشته فرنگی، امیر حسین حسینی ، مبین گلکاری، محمد رضا زنگویی، علیرضا شفیعی، محمد گلنارکار، محمد رضا خسروی، علی اسلام دوست و علی اصغر کارگر از بیرجند معرفی شده اند.
وی تصریح کرد: نفرات معرفی شده از سوی کمیته فنی و مربیان اولین اردوی خردسالان و نونهالان در رشته آزاد نیز   مهدی سعادتی از سربیشه ، امیر ارسلان میری از سربیشه ، علی سالاری از سربیشه ، علیرضا شیر زاد از قائن ، امیر حسین قدیری از بشرویه ، امیر حسن حسن زاده  از قائن ، عباس فرهمند از بشرویه و عرفان نقیب از بشرویه انتخاب شده‌اند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۸۷۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , کشتی