يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷
فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی:

دشمنان با اقدامات فتنه‌گرانه خود را به نقطه مرگ نزدیک می‌کنند/ مسلمانان به زودی نماز وحدت را در قدس اقامه می‌کنند

فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی گفت: دشمنان با اقدامات فتنه‌گرانه خود را به نقطه مرگ نزدیک می‌کنند و به زودی اسلام و مسلمانان دور هم جمع می‌شوند و نماز وحدت را در قدس اقامه می‌کنند.
دشمنان با اقدامات فتنه‌گرانه خود را به نقطه مرگ نزدیک می‌کنند/ مسلمانان به زودی نماز وحدت را در قدس اقامه می‌کنند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قوام یوسفی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار داشت: نیروهای مسلح و به ویژه یگان‌های تابعه ارتش در استان بر اساس تدابیر سلسه مراتب در تمام اعمال و رفتار خود دو مسأله را به عنوان راهبرد خدمت مدنظر دارند.
وی با بیان اینکه افتخار نیروهای مسلح، سربازی در رکاب ولایت است، گفت: نخستین راهبرد و و دیدگاه ما در نیروهای مسلح حفظ استقلال و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران است.
فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی افزود: برای حفظ استقلال نظام اسلامی و حفاظت و حراست از تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران تا آخرین لحظه با ملت ایران و ولایت فقیه بیعت می‌کنیم.
یوسفی با بیان اینکه دومین راهبرد نیروهای مسلح نیز وضعیت حاکم در جهان است، تصریح کرد: تمام هم و غم آمریکا، رژیم صهیونیستی، کشورهای غربی و برخی از کشورهای منطقه این است که علیه جهان اسلام و قرآن فتنه کنند.
وی با بیان اینکه یکی دیگر از راهبردهای اصلی نیروهای مسلح این است که اعمال، رفتار و گفتار را بر مبنای استکبارستیزی طرح و اجرا کنند، ادامه داد: آمریکا به عنوان دشمن عام منطقه و رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن خاص برای کشور مدنظر است.
فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: هرگونه رفتار و حرکت و نمایش قدرتی انجام دهیم که سبب ناراحتی استکبار جهانی شود یعنی اینکه اعمال و رفتار نیروهای مسلح درست بوده است و به طور قطع رضایت خداوند را به همراه دارد.
یوسفی اظهار کرد: هر اقدام و رفتاری که سبب خوشحالی دشمنان شود خط قرمز نیروهای مسلح است و به طور قطع جلوی این اقدامات را خواهیم گرفت.
وی افزود: استکبار جهانی که سحرگاه روز گذشته سوریه را مورد اصابت موشک قرار دادند تنها به دنبال سوریه نیستند بلکه جهان اسلام و نظام جمهوری اسلامی را مورد هدف خود قرار دادند اما دشمنان غافل و کوردل هستند.
فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه رئیس جمهور دیوانه آمریکا اعلام کرد که 7 تریلیون دلار در منطقه هزینه کرده اما دستاوردی برای آن‌ها نداشته است، گفت: امروز نیز آمریکا هر اقدامی که در منطقه انجام دهد برای آن‌ها نتیجه‌ای ندارد و اسلام با عزت ایستاده است.
یوسفی عنوان کرد: دشمنان با اقدامات فتنه‌گرانه خود را به نقطه مرگ نزدیک می‌کنند و به زودی اسلام و مسلمانان دور هم جمع می‌شوند و نماز وحدت را در قدس اقامه می‌کنند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۸۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نماز وحدت , قدس , ارتش