دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴
فلاحتی:

خلاصه شدن هیاهوی تبلیغاتی ترامپ در شلیک چند موشک/ سست شدن پایه‌های رژیم صهیونیستی

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام دولت ترامپ تمام قدرت آمریکا را نشان داد و هیاهویی که به‌طور تبلیغاتی در دنیا به راه انداختند و بحث جنگ‌های دامنه‌داری را که مطرح کردند در همین چند موشک خلاصه شد.
خلاصه شدن هیاهوی تبلیغاتی ترامپ در شلیک چند موشک/ سست شدن پایه‌های رژیم صهیونیستی
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، فرهاد فلاحتی امروز اظهار داشت: هم‌پیمانی برخی از کشورهای منطقه با آمریکا و رژیم صهیونیستی امر جدیدی نیست و تاکنون در موضوعات مختلفی این هم‌پیمانی را شاهد بوده‌ایم.
وی افزود: این هم‌پیمانی امر مذمومی است اما در سیاست کشورهایی مانند عربستان و برخی از کشورهای حوزه خلیج‌فارس بسیار مشهود است و آن را اعلام می‌کنند و هیچ ابایی نیز ندارند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این کشورها گمان می‌کنند که ارتباط با رژیم صهیونیستی و آمریکا باعث ثبات آن‌ها می‌شود و به همین دلیل پول‌های خود را در راه منافع کشورهای استکباری هزینه می‌کنند اما مطمئناً ضرر و زیان این هم‌پیمانی در کوتاه‌مدت و البته در درازمدت به این کشورها برمی‌گردد.
 فلاحتی اذعان داشت: اقدام دولت ترامپ و دو هم‌پیمان اروپایی وی در خصوص موضوعات اخیر و موشک‌هایی که به سمت اهدافی در سوریه شلیک شد تمام قدرت رژیم آمریکا را نشان داد و هیاهویی که به‌طور تبلیغاتی در دنیا به راه انداختند و بحث جنگ‌های دامنه‌داری را که مطرح کردند در همین چند موشک خلاصه شد.
وی با اشاره به اینکه نیروی مقاومت و مردم سوریه سال‌ها است که مقاومت می‌کنند و توانستند داعش را از کشور خود بیرون و شکست دهند، گفت: مدیریت کنونی سوریه با نظر و رأی مردم روی کار است و طبیعی است که با شلیک چند موشک و حتی با آغاز عملیات زمینی به این راحتی دشمن نمی‌تواند به اهداف خود برسد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا یک آزمونی را شروع کرد تا از یک سو تستی را انجام دهد تا ببیند چه کشورهایی از او حمایت می‌کنند و شرایط بین‌المللی را بسنجد و از سویی منافع اقتصادی زیادی را از کشورهای نفت‌خیز حوزه خلیج‌فارس که هم‌پیمان او هستند به دست آورد.
فلاحتی یادآور شد: با این اقدام یک فضای بین‌المللی علیه آمریکا شکل می‌گیرد و قطعاً محکومیت شدیدی را علیه ترامپ خواهند داشت.
وی با بیان اینکه این اقدام به قدرت حاکمیت سوریه در منطقه کمک خواهد کرد، گفت: در اینکه آمریکا و طرفدارانش می‌خواهند مقاومت را در هم بشکنند، تضعیف کنند و از بین ببرند شکی نداریم که در این راستا ایجاد داعش یکی از برنامه‌های آن‌ها بود که منطقه را چند سال درگیر این موضوع کردند و بی‌انضباطی و درگیری در داخل سوریه را نیز رقم زدند.
 نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمانی که دیدند نتوانستند رژیم برآورده از نظرات مردم و مقاومت منطقه را بشکنند و سست کنند دست به این اقدام زدند که البته این‌گونه اقدامات به سست شدن پایه‌های حکومتی رژیم صهیونیستی می‌انجامد نه استوار شدن آن.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۹۰۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سوریه , آمریکا