سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:

"هنرمندان" در خط مقدم مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و تهاجم فرهنگی قرار دارند

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه توجه به خانواده‌ها از مهمترین اولویت‌های حوزه هنری استگفت: هنرمندان خط مقدم مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و تهاجم فرهنگی هستند.
"هنرمندان" در خط مقدم مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و تهاجم فرهنگی قرار دارند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، مجید کریمیان در نخستین همایش موسیقی و سرود هفته هنر انقلاب اسلامی اظهار داشت: هنرمندان خط مقدم مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و تهاجم فرهنگی هستند. 
وی با بیان اینکه توجه به خانواده‌ها از مهمترین اولویت‌های حوزه هنری است افزود: حوزه هنری در زمینه حمایت از هنر موسیقی انقلابی آثار تولیدی را مورد حمایت قرار می‌دهد و در راستای حمایت مالی هنرمندان اجاره ضبط اثر را در استودیوی حوزه هنری به هنرمند می‌دهد. 
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: هفته هنر انقلاب اسلامی از 20 فروردین آغاز و تا 28 فروردین ادامه دارد که 150 برنامه در این هفته برنامه‌ریزی شده و از این تعداد تاکنون 80 درصد توسط نهادهای مردمی و دولتی اجرا شده است.
فرماندار شهرستان بیرجند نیزدر این مراسم اظهار داشت: آثار هنرمندانی که در راستای اعتلای منطقه کوشیدند برای آشنایی نسل جوان و هنرمندان نسل کنونی و نسل‌های آینده اثربخش است.
وی با بیان اینکه در دنیای پر تلاطم امروز اگر بخواهیم پیام‌ها ماندگار و همه جوامع از آن مطلع شوند بهترین راه ارائه آن در قالب فرهنگی و هنری است افزود: رساندن پیام انقلاب اسلامی، حقانیت و مظلومیت ملت ایران در قالب‌های هنری ماندگارتر خواهد بود. 
فرماندار شهرستان بیرجند گفت: ارزش کار در حوزه هنری بدان معناست که فعالیت‌های هنری در راستای بیان مفاهیم به بهترین شکل ممکن ارائه شود و باید در راستای توسعه و پیشرفت هنر این مرز و بوم گام برداریم. 
ناصری با بیان اینکه هنرمندان خراسان جنوبی در بحث هنر انقلاب و آثار هنری تلاش زیادی کردند افزود: قالب هنری و فرهنگی بهترین راه برای پیام رسانی است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۹۵۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , همایش , فضای مجازی