سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی:

توجه به معیشت کارگران به حرکت در آوردن چرخه تولید است

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه توجه به معیشت کارگران به حرکت در آوردن چرخه تولید است گفت: جامعه کارگری نباید خود را از مجموعه تامین اجتماعی جدا بداند و جامعه کارگری و کارفرمایی شرکای اجتماعی دولت هستند.
توجه به معیشت کارگران به حرکت در آوردن چرخه تولید است
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، مجید درویشی در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی کار و کانون بازنشستگی استان خراسان جنوبی و نمایندگان تشکل‌های کارگری استان اظهار داشت: همه ما عضو یک خانواده هستیم و جامعه کارگری نباید خود را از مجموعه تامین اجتماعی جدا بداند.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی تاکید کرد: تمام تصمیم‌گیری‌ها و تلاش‌های ما به منظور تامین شرایط بهتر برای جامعه کارگری است.
وی افزایش دستمزد 19.5 درصدی را نیز از تصمیمات خوب برای قشر کارگر دانست که در آن به بحث حداقلی معیشت این قشر توجه شده است. 
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی، جامعه کارگری و کارفرمایی را شرکای اجتماعی دولت دانست و گفت: در تمام تصمیم گیری‌ها و مباحث مربوط به کار، حضور شرکای اجتماعی برای ما حائز اهمیت است.
درویشی افزود: سازمان تأمین اجتماعی با توجه به جامعه هدف گسترده و اقشار مختلفی که به آنها خدمت می‌رساند برای رضایتمندی و تحقق تعهداتش نیاز به همدلی و همکاری بیش از پیش جامعه کارگری، شوراهای اسلامی کار و کانون‌های بازنشستگی دارد که خوشبختانه استان خراسان جنوبی از این پتانسل در راستای رفع خواسته‌های قشر کارگری نهایت استفاده را برده است.
وی گفت: سازمان تأمین اجتماعی متعلق به کارگران است و وظیفه ما این است که به گونه‌ای عمل کنیم تا از این تعاملات در بالاترین سطح استفاده کنیم و معتقدیم این تعامل نیز دوسویه بوده است.
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری و تأکیدات معظم له به بحث تولید و حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: نگاه ما در مجموعه تأمین اجتماعی به تولیدات استان خواهد بود و تلاشمان نیز به گونه‌ای خواهد بود تا این امر محقق شود چراکه معتقدیم این امر باعث رونق تولید و اشتغال و حمایت از صنایع و محصولات در استان خواهد شد.
دبیر خانه کارگر استان خراسان جنوبی نیز با تبریک سال جدید و تشکر از تعامل سازنده بین سازمان تأمین اجتماعی و تشکل‌های کارگری گفت: خوشبختانه سازمان تأمین اجتماعی در استان گام‌های خوبی برداشته است که از جمله آن می‌توان به تسهیلات و خدمات به بازنشستگان در بخش بیمه‌ای و راه‌اندازی بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) در بخش درمانی اشاره کرد.
ام‌البنین میرآبی معیشت کارگران را مهم دانست و گفت: توجه به معیشت کارگران به حرکت در آوردن چرخه تولید است و کارگر و کارفرما دو بال اشتغال و تولید هستند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۹۵۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بیمه , تامین اجتماعی