سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
فرماندار بیرجند گفت:

خیرین مدرسه ساز از مصادیق نیک اندیشان واقعی هستند

فرماندار بیرجند گفت: خیرین مدرسه ساز از مصادیق نیک اندیشان واقعی هستند و برگزاری جشنواره خیرین مدرسه سازی به رفع معضلات فضای آموزشی کمک می‌کند.
خیرین مدرسه ساز از مصادیق نیک اندیشان واقعی هستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، علی ناصری امروز (28 فروردین ماه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هر سال جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان با هدف توسعه فرهنگ نیکوکاری و مشارکت در ایجاد فضای مناسب فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان برگزار می‌شود، گفت: در سطح استان تاکنون بسیاری از امکانات و فضاهای آموزشی را خیران نیکوکار فراهم کردند.
وی با اشاره به اینکه خیرین مدرسه ساز از مصادیق نیک اندیشان واقعی هستند، افزود: برگزاری جشنواره خیرین مدرسه سازی به فرهنگ سازی و آشنایی با معضلات فضای آموزشی و حوزه تعلیم و تربیت کمک می‌کند و همچنین مقدمه ای برای ورود خیران و مشارکت آنان با آموزش و پرورش است.
فرماندار بیرجند با بیان اینکه جمعیت دانش آموزی این شهرستان رو به افزایش است، ادامه داد: هر ساله باید برای این مهم و نیازمندهای جدید دانش آموزان برنامه ریزی شود و کمک خیران و برگزاری جشنواره می تواند بسیاری از مشکلات این حوزه را در سطح شهرستان حل کند.
ناصری بیان کرد: اطلاع رسانی اقدامات در زمینه احداث و تجهیز مدارس و بهره‌مندی دانش آموزان از این امکانات در جذب خیران به امر مدرسه سازی تاثیرگذار است.
وی با اشاره به برگزاری بیستمین جشنواره خیران مدرسه ساز در 8 اردیبهشت ماه جاری در مرکز استان خاطر نشان کرد: با مشارکت بیش از پیش نیکوکاران در این کار خیرخواهانه و خدا پسندانه با ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی گامی برای بهبود وضعیت کودکان مناطق محروم برداشته خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۹۶۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره , آموزش