سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷
امام جمعه سرایان:

لبخند زدن به استکبار جواب نمی‌دهد/ هیچ جایگزینی برای انقلاب اسلامی وجود ندارد

امام جمعه سرایان گفت: لبخند زدن به استکبار جواب نمی‌دهد زیرا جواب موشک را باید با موشک داد و استکبار جهانی جزء سقوط انقلاب اسلامی راضی نمی‌شود.
لبخند زدن به استکبار جواب نمی‌دهد/ هیچ جایگزینی برای انقلاب اسلامی وجود ندارد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از فارس، حجت الاسلام والمسلمین احمد نجمی‌پور اظهار داشت: تجلیل از شهدا یک وظیفه همگانی است.
وی با بیان اینکه ملت ایران مدیون شهدا هستند، گفت: باید هم شهدا را بشناسیم و هم بشناسانیم، متاسفانه امروز نسل جوان از شهدا اطلاعات کمتری دارند لذا باید نخبگان و رسانه‌ها اقدامات شهدا را تبیین کنند.
امام جمعه سرایان افزود: انگیزه شهدا، جهاد و دفاع از اسلام و کشور بوده است و اصلاح دنیا بدون جهان نمی‌شود، انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا ایجاد شده است.
نجمی‌پور با بیان اینکه برخی به دنبال زیرسوال بردن جایگاه شهدا هستند، تصریح کرد: امروز جنگ دشمنان، جنگ علمی و فرهنگی است و جنگ نرم نیز جنگ با ولایت، روحانیون و تغییر عقیده و ایمان است.
وی ادامه داد: ثابت‌قدم ماندن در پای آرمان‌های امام راحل و عقب‌گرد نداشتن به گذشته از جمله پیام‌های شهدا است و اکثر شهدا در وصیت‌نامه‌های خود به پشتیبانی از ولایت فقیه تاکید کردند.
امام جمعه سرایان با بیان اینکه شهادت یک انتخاب است که به هر کسی تعلق نمی‌گیرد، خاطرنشان کرد: امروز در میان مسؤولان شکاف طبقاتی وجود دارد و از شهدا فاصله گرفته‌اند.
نجمی‌پور اظهار کرد: شهدا حامل پیام وحدت بودند و شهید بصیری‌پور اتحاد خوبی را در میان مردم استان ایجاد کرد و از تمام اقشار و احزاب در تشییع پیکر شهید آمدند.
وی افزود: شهدا این پیام را دادند که باید در مقابل استکبار ایستادگی کنیم و لبخند زدن به استکبار جواب نمی‌دهد زیرا جواب موشک را باید با موشک داد و استکبار جهانی جز سقوط انقلاب اسلامی راضی نمی‌شود.
امام جمعه سرایان با بیان اینکه هیچ جایگزینی برای انقلاب اسلامی وجود ندارد، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمرنگ شده و باید روی آن کار بیشتری شود.
نجمی‌پور عنوان کرد: سند افتخار امروز کشور داشتن ولی فقیه عادل و بیش از 230 هزار شهید، 3 میلیون جانباز و میلیون‌ها نفر بسیجی است و باید قدر امنیت را بدانیم.
وی با بیان اینکه اطاعت از ولی فقیه تمرین اطاعت از معصوم است، بیان کرد: امروز بی‌عدالتی‌ها و اختلاس‌ها در کشور وجود دارد و وظیفه ما نیز مطالبه‌گری است، باید قوای سه گانه پاسخگوی اتفاقاتی باشند که میان مردم و مسؤولان فاصله انداخته است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۹۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهدا , دفاع مقدس , انقلاب