پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸
طی سال گذشته؛

بیش از 5 هزار مورد تسهیلات به جوانان پرداخت‌شده است

مدیرکل سابق ورزش و جوانان خراسان ‌ جنوبی گفت: در سال گذشته 5۱۱۵ مورد تسهیلات به جوانان پرداخت‌شده است.
بیش از 5 هزار مورد تسهیلات به جوانان پرداخت‌شده است
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، اسماعیل افضل پور، عصر روز گذشته(26 اردیبهشت)، در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سابق و فعلی ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی اظهار کرد: وجود ۵۲ پروژه ورزشی خیر ساز در خراسان‌جنوبی نشان از مشارکت مردم استان در امر ورزش است .
وی بیان کرد: اجرای ۳۶ برنامه در هفته جوان، تجلیل از اخلاق مداران جامعه ورزشی و افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی ازجمله برنامه‌های ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی در سال گذشته بوده است.
مدیرکل سابق ورزش و جوانان خراسان ‌ جنوبی ادامه داد: همچنین در یک سال و نیم گذشته واگذاری امور به بخش خصوص نیز در اولویت بوده   که در این راستا سه استخر خراسان‌جنوبی به بخش خصوصی واگذارشده است.
وی با اشاره به افزایش ۸۸ درصدی اعزام ورزشکاران خراسان‌جنوبی به مسابقات ملی طی یک سال و نیم گذشته، تصریح کرد: اعزام ورزشکاران در این بخش از ۲۷۳ مورد به ۳۲۰ مورد رسیده است.
مدیرکل سابق ورزش و جوانان خراسان ‌ جنوبی اظهار کرد: همچنین از سال ۹۵ تاکنون ورزشکاران سازمان‌یافته خراسان جنوبی ۱۶ درصد و دعوت‌شدگان به تیم ملی از خراسان‌جنوبی پنج درصد افزایش داشته است.
افضل پور بیان کرد: از سال ۹۵ تاکنون تعداد مدال‌های آسیایی ورزشکاران خراسان جنوبی از ۸ مدال به ۵۴ مدال و مدال‌های ملی ورزشکاران استان از ۸۳ مدال به ۱۵۴ مدال رسیده است.
وی یادآور شد: در سال ۹۵ در خراسان جنوبی چهار پروژه خیر ساز در حوزه ورزش داشتیم که این میزان در سال ۹۶ به ۵۲ پروژه رسیده است.
 
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۳۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , تسهیلات