پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲
شهردار بیرجند خبر داد

افزایش ۱۵ درصدی بودجه شهرداری بیرجند در سال جدید

شهردار بیرجند از افزایش ۱۵ درصدی بودجه شهرداری استان در سال جدید خبر داد
افزایش ۱۵ درصدی بودجه شهرداری بیرجند در سال جدید
 
جاوید، شهردار بیرجند گفت: پیش بینی می کنیم از بودجه سال جاری ۸۰ میلیارد تومان را بدون دریافت تسهیلات داشته باشیم.
وی افزود: در سال گذشته 107 درصد از بودجه شهرداری بیرجند تحقق یافته است.
جاوید با اشاره به بحران آب در کشور بویژه خراسان جنوبی ، جداسازی آب فضای سبز از آب شرب به ،اصلاح سیستم آبیاری،گل کاری ها و همچنین نصب المان ها ، بهبود آسفالت های شهر، طرح جامع ترافیکی شهر و تفکیک پسماندهای شهری مبدا از جمله فعالیت های سال جاری برشمرد.
شهردار بیرجند با بیان اینکه اصلاح خیابان جمهوری با توجه به وجود دو باند کند و متصل کردن آن به خیابان اصلی در دستور کار است گفت: با وجود درختان با قدمت زیاد قلعه قبرستان_ پارک ازادی و مصلای قدیمی می توان خیابان جمهوری رو به یک برند تبدیل کنیم.
جاوید افزود: پارک جنگلی 40 هکتار وسعت دارد و می توان از ظرفیت های این پارک برای احداث ده ها زمین ورزشی ، مسجد، نمازخانه آمفی تئاتر، فضای باز و پیست اسب سواری استفاده کرد.
وی همچنین ادامه داد: راه اندازی فاز دوم چهارشنبه بازار که در مکانی مناسب و با نظارت بالا در دستور کار قرار دارد رفع مشکلات ترافیکی داشتن پارکینگ کافی برای همه ماشین ها و در کنار بازار مکان تفریحی نیز تدارک دیده شده است.
شهردار بیرجند با اشاره به اینکه همه مسولان و احاد مردم باید از کالای ایرانی حمایت کنند گفت: شهرداری بیرجند هم به منظور حمایت از تولیدات ایرانی و همچنین زیبایی شهر تعویض جداول بلوارها با خرید سنگهای تولید داخل را آغاز کرده است.
شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال جاری احداث بزرگترین سالن فرهنگ سرای شهر در دست اقدام است گفت: به پروانه های ساختمانی کدامنیتی داده می شود تا صاحبان بتوانند به صورت اینترنتی تمام کارهای خود را بررسی کنند.
افزود: هیچ صرب وشتمی از سوی ماموران شهرداری نبوده است بلکه این اتفاق فقط یک نوع بداخلاقی و بی حرمتی به حقوق شهروندان این شهر تلقی شده است .


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۷۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بودجه , شهرداری