جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
آموزش:

بدون فهمیدن شخص مورد نظر استوری‌های او را ببینیم

بدون فهمیدن شخص مورد نظر استوری‌های او را ببینیم
 
استوری اینستاگرام پست موقتی است که به مدت ۲۴ ساعت در قالب عکس یا ویدیو قرار گرفته و پس از آن پاک می‌شود. کسی که در پروفایل خود استوری قرار می‌دهد حق انتخاب دارد که اینستاگرام پست را برای چه کسانی قرار دهد:
کسانی که اورا دنبال می‌کنند (فالوور follower)
کسانی که اون دنبالشان می‌کنند(فالویینگ following)‌
 
اما در مبحث stroy بایستی به این نکته توجه داشت که شخص مورد نظر می‌تواند یک یا چند نفر را از دیدن استوری خود منع کند. اما قابلیت مهمی که استوری اینستاگرام دارد این است که به محض اینکه شما استوری او را تماشا کنید نام شما در لیست مشاهده‌کنندگان قرار میگیرد.

باید به این نکته اشاره کنیم که این ترفند فعلا بر روی کامپیوتر قابل انجام است. روش‌های دیگر که از گوشی موبایل در آن‌ها بهره گرفته می‌شود وجود دارد. اما این روش‌ها تنها استوری افرادی که صفحه عمومی (public page)‌ دارند را نشان خواهد داد.

1-دانلود و نصب پلاگین
در کامپیوتر خود مرورگر گوگل کروم را باز کرده و در قسمت سرچ نرم افزار عبارت extentions را وارد کنید. سپس نام پلاگین را “Chrome IG Story” وارد کنید یا از لینک زیر مستقیما به صفحه پلاگین وارد شوید.

پس از کلیک بر روی لینک بالا با صفحه‌ای مشابه بالا مواجه خواهید شد. به یاد داشته باشید که در صورتی که بر روی لینک کلیک می‌کنید مرورگر شما حتما باید گوگل کروم باشد. در صورتی که پلاگین با دستگاه شما سازگار بود، می‌توانید بر روی گزینه Add To Chrome کلیک کنید. مراحل دانلود و نصب این پلاگین چند لحظه به طول می‌انجامد و پس از نصب در کنار آدرس بار شما آیکن آن نمایش داده خواهد شد.

2-ورود به حساب کاربری اینستاگرام و استفاده
در این مرحله در صورتی که با سیستم کامپیوتر به حساب اینستاگرام خود وارد نشده اید وارد وبسایت instagram.com  شده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. تقریبا به انتهای کار رسیده‌ایم. حال کافیست تا بر روی آیکن افزونه در کنار آدرس بار کلیک کنید تا فهرستی از استوری اینستاگرام‌های دوستان شما نمایان شود. برای مشاهده آنها بدون اینکه متوجه شوند کافیست تا روی علامت سه نقطه کلیک کنید و سپس گزینه download را کلیک کنید. این افزونه قابلیت های دیگر نظیر پخش برادکست‌های لایو را نیز دارد.منبع:‌های‌کن‌یو

انتهای‌پیام/2/
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۹۷