جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
با تلاش کارآگاهان آگاهی خراسان‌جنوبی

سارق نوروزی در بیرجند دستگیر شد/ وقتی مهمان نوروزی سارق می‌شود

سارق حرفه‌ای که در تهران اقدام به سرقت و اوباش‌گری کرده بود و در بیرجند نیز دست به سرقت زده بود توسط کارآگاهان آگاهی خراسان‌جنوبی دستگیر شد.
سارق نوروزی در بیرجند دستگیر شد/ وقتی مهمان نوروزی سارق می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار مجید شجاع اظهار داشت: اواخر سال گذشته و در تعطیلات نوروز امسال سرقت از پنج منزل در شهر بیرجند گزارش شد که کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در صحنه‌های وقوع جرم بررسی پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با استفاده از اقدام‌های فنی پلیسی و آثار به‌جامانده از محل‌های وقوع جرم مشخص شد که سرقت‌ها توسط یک سارق سابقه‌دار حرفه‌ای که تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران بزرگ است انجام شده است.
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی ادامه داد: در تحقیقات میدانی کارآگاهان متوجه شدند سارق ساکن تهران است و در ایام نوروز وقتی برای دیدن اقوام خود به بیرجند سفر کرده در همین مدت کوتاه دست به سرقت از پنج منزل زده و با اقلام سرقتی به تهران رفته است.
شجاع عنوان داشت: کارآگاهان تعقیب و مراقبت را ادامه دادند تا اینکه متوجه شدند فرد مورد نظر از تهران به بیرجند سفر کرده است بنابراین با هماهنگی مقام قضایی وقتی که در شهر بیرجند در حال تردد بود وی را دستگیر کردند.
وی اضافه کرد: متهم 30 ساله در ابتدا جرم خود را نپذیرفت اما وقتی با آثار به‌جامانده از خودش در محل‌های سرقت مواجه شد لب به اعتراف باز کرد و سرقت از پنج منزل را در بیرجند پذیرفت.
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی یادآور شد: تحقیقات بیشتر روی پرونده این سارق ادامه دارد.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۷۰۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سرقت , نیروی انتظامی