شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خبر داد:

روایتگری کتب دفاع مقدس در محافل قرآنی خراسان‌جنوبی

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: روایتگری کتب دفاع مقدس و قرائت وصیت نامه شهدا در محافل قرآنی در راستای کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی انجام می شود.
روایتگری کتب دفاع مقدس در محافل قرآنی خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حسن سلمانی اظهار کرد: یکی از مهمترین اتفاقات فرهنگی خراسان‌جنوبی در سال جاری برگزاری کنگره دو هزار شهید استان است که در این راستا نهادها و سازمان‌های مختلف برنامه‌هایی را تدارک دیده‌اند.
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: این کنگره فرصتی برای بیان ظرفیت‌های خراسان‌جنوبی در حوزه فرهنگ، معرفی سرداران شهید و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
سلمانی ادامه داد: اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی نیز در راستای کنگره دو هزار شهید خراسان‌جنوبی با  همکاری ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها برنامه‌های متنوع و متعددی را در نظر گرفته است.
وی افزود: برگزاری برنامه‌های متنوع قرآنی به نیابت از شهدا و قرائت وصیت نامه شهدا در این برنامه‌ها با همکاری مؤسسات و تشکل‌های قرآنی، برگزاری ختم کلام الله مجید در مساجد به یاد شهداء و برگزاری محافل انس با قرآن، عترت و شهداء در مناسبت‌های مختلف از جمله این برنامه‌ها است.
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: از دیگر برنامه‌های اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی در راستای کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی روایتگری از کتب دفاع مقدس و منابع مرتبط با فرهنگ ایثار و شهادت  است.
سلمانی ادامه داد: انجام تبلیغات محیطی مناسب با موضوع ایثار و شهادت با همکاری فرمانداری‌ها و معرفی شهدای خراسان‌جنوبی توسط روحانیون مستقر نیز در راستای کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی پیگیری می‌شود.
وی یادآور شد: این برنامه ها تا نیمه دوم مهرماه، زمان برگزاری کنگره ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۹۱۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهدا , دفاع مقدس , انقلاب