سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
اخبار ورزشی ۲۲ خرداد

"خرمشاد" موفق به کسب مدرک داوری بین‌المللی ووشو در کشور ایتالیا شد/ قهرمانی تیم "آتش‌نشانی" در مسابقات والیبال کارگران بیرجند

"وحید خرمشاد" موفق به کسب درجه داوری بین‌المللی ووشو کشور ایتالیا در منطقه شرق کشور شد و پرونده مسابقات والیبال"جام رمضان" کارگران بیرجند با قهرمانی تیم آتش‌نشانی ۲ بسته شد.
"خرمشاد" موفق به کسب مدرک داوری بین‌المللی ووشو در کشور ایتالیا شد/ قهرمانی تیم "آتش‌نشانی" در مسابقات والیبال کارگران بیرجند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، ووشوکار خراسان‌جنوبی موفق به کسب داوری درجه بین‌المللی رشته ساندا از کشور ایتالیا شد.
"وحید خرّمشاد" که از مدال‌آوران و داوران برتر ووشو استان می‌باشد پس از قبولی آزمون اسفندماه ۹۶ فدراسیون و احراز امتیازهای شاخصی مانند سوابق داوری در مسابقات قهرمانی کشوری، لیگ‌برتر و انتخابی تیم ملی از عملکرد خوبی در ارزیابی کمیته فنی برخوردار بود جهت اعزام به دوره داوری بین‌المللی انتخاب شد.
این دوره با شرکت 126 نفر از 25 کشور جهان از 12 لغایت 17 خردادماه جاری در کشور ایتالیا برگزار گردید که در پایان این دوره تعداد 91 نفر از جمله "وحیدخرّمشاد" آزمون‌های مربوطه را پشت سر گذاشته و موفق به کسب درجه داوری بین‌المللی ووشو در بخش ساندا شدند.
شایان ذکر است، خرمشاد در حال حاضر تنها داور بین‌المللی ووشو در شرق کشور می‌باشد که این امر در ارزیابی جایگاه ووشو خراسان‌جنوبی در سطح کشور بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است.
 آتش‌نشانی بر سکوی قهرمانی والیبال "جام رمضان" کارگران بیرجند ایستاد
مسابقات قهرمانی والیبال "جام رمضان" کارگران شهرستان بیرجند که از اواسط ماه صیام با شرکت قریب‌بر ۱۲ تیم آغاز شده بود به خط پایان رسید.
در فینال این دوره از رقابت‌ها تیم آتش‌نشانی با نتیجه ۲ بر ۱ از سد والیبال کویرتایر گذشت و برسکوی قهرمانی ایستاد و تیم کویرتایر به نایب‌قهرمانی رضایت داد.
والیبال بیمارستان میلاد بیرجند مقام سوم مسابقات "جام رمضان" را از آن خود کرد و تیم اداره تعاون نیز در جایگاه چهارم رقابت‌ها قرار گرفت.

 "یوسفی" فاتح مسابقات فوتبال‌روی‌میز جوانان بیرجند شد
مسابقات فوتبال‌روی میز "جام رمضان" گرامیداشت روزجهانی قدس جوانان شهرستان بیرجند با شرکت ۱۲ فوتبالیست به صورت انفرادی در سالن ورزشی سرو برگزار شد.
امید یوسفی بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستاد، مصطفی سلیمانی نایب‌قهرمان شد و امیرمهدی زارعی به مقام سوم دست یافت و در مراسمی از برترین‌ها با حکم و هدایای ارزنده‌ای تجلیل به عمل آمد.
فینالیست‌های والیبال ساحلی طبس مشخص شدند
مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی "جام رمضان" شهرستان طبس که با شرکت ۱۵ تیم از ابتدای ماه صیام در مجموعه ساحلی دشتغران در حال برگزاری است به خط پایان خود نزدیک می‌شود.
تیم‌های والیبال ساحلی حلوان و جهش(الف) با غلبه بر رقیبان‌ خود راهی فینال این دوره از مسابقات شدند و تیم‌های جهش(ب) و ذوالفقار نیز دیدار رده‌بندی مسابقات ساحلی شهرستان طبس را برگزار خواهند کرد.
در نخستین بازی از دور نیمه‌نهایی مسابقات والیبال ساحلی"جام رمضان" شهرستان طبس تیم حلوان بر تیم جهش(ب) غلبه کرد و به فینال رسید و در دومین بازی نیز والیبال ساحلی جهش(الف) با پیروزی بر تیم ذالفقار به عنوان دومین فینالیست معرفی شد.


انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۳۶۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ووشو , فوتبال