پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
به نقل از پایگاه خبری پلیس؛

محدودیت‌های ترافیکی عید فطر در بیرجند اعلام شد

رییس پلیس راهنمائی و رانندگی خراسان جنوبی محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در شهرستان بیرجند را تشریح کرد.
محدودیت‌های ترافیکی عید فطر در بیرجند اعلام شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، سرهنگ علیرضا رضایی با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم خداجوی شهرستان بیرجند در صبح روز عید فطر جهت برگزاری نماز به مصلی المهدی(عج) مراجعه می‌کنند اتوبوس‌های شرکت واحد و تاکسی‌ها از نقاط مختلف شهر جهت عزیمت نمازگزارن به مصلی  و برگشت آنان آماده سرویس دهی خواهند بود.
وی افزود: نمازگزارانی که از جنوب شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار پیامبر اعظم(ص) و پارکینگ های حاشیه این بلوار استفاده کنند و نمازگزارانی که از شمال شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار شهدای عبادی، تقاطع عباس آباد، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن و از پارکینگ های تعبیه شده در ضلع غربی بلوار صنعت و معدن مقابل مصلی المهدی(عج) و پارک جنگلی استفاده کنند.
رییس پلیس راهنمائی و رانندگی خراسان جنوبی بیان کرد: نمازگزارانی که از معصومیه و سایت اداری قصد عزیمت به مصلی را دارند می توانند از پارکینگ تعبیه شده در ضلع جنوبی و شمالی تالار کیان استفاده کنند.
رضایی به شهروندان توصیه کرد: با توجه به جمعیت زیاد، حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و در صورت نیاز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی از مسیرهای تعیین شده تردد کنند که در همین راستا پس از نماز عید فطر دو لاین عبوری بلوار صنعت و معدن به طرف میدان ابن حسام یک طرفه خواهد شد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۳۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , عیدفطر , ترافیک