پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیرجند:

نماز عید فطر در ۵۰ روستای شهرستان بیرجند برگزار می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیرجند گفت: نماز عید فطر در بیش از ۵۰ روستای شهرستان بیرجند اقامه می‌شود.
نماز عید فطر در ۵۰ روستای شهرستان بیرجند برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام ابوالقاسم لطفی بیان کرد: نماز عید فطر در بیش از ۵۰ روستای شهرستان بیرجند توسط روحانیون مستقر، طرح هجرت و مبلغین اعزامی اقامه خواهد شد.
وی با بیان اینکه عید فطر، روزی است که فطرت آدمی به واسطه سی روز اخلاص، شکوفا شده و به معطر کردن فضای زندگی انسان می‌پردازد، گفت: باید این نماز را باشکوه هرچه بیشتر برگزار کنیم.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیرجند بیان کرد: عید فطر، روزی است که همه مسلمانان جهان در کنار یکدیگر به نماز می‌ایستند و به عبادت خداوند متعال می‌پردازند و کام خویش را با حلاوت ذکر او شیرین می‌کنند.
وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خدا خوانده می‌شود و در این ماه عبادات مؤمنان پاداش بیشتری دارد، افزود: در پایان این ماه نیز عید سعید فطر قرارگرفته که به نوعی جمع‌بندی همه‌ی عبادات است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی  نمازعیدفطر را نمادی از وحدت مسلمانان دانست و گفت: این وحدت سبب ذلت و ناامیدی شیطان و نیز خواری استکبار و دشمنان اسلام می‌شود.
حجت الاسلام لطفی بیان کرد: دشمن با دیدن صف‌های به هم پیوسته مسلمانان در نماز عید فطر، می‌فهمد که دیگر جایی برای او نخواهد بود و نمی‌تواند اهداف شوم خود را در جوامع اسلامی پیاده کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۴۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , عیدفطر , ماه رمضان