جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷
امام جمعه طبس:

اقتصاد و فشار روانی محور دشمنی هاست

امام جمعه طبس گفت: محور دشمنی ها امروز اقتصاد و فشار روانی است و دشمن هر روز با بهانه ای به دنبال این است که مردم را به جان هم بیاندازد.
اقتصاد و فشار روانی محور دشمنی هاست
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمدرضا محمدی روز جمعه در خطبه های نماز عید سعید فطر در آستان مقدس امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس افزود: دشمن به دنبال سیاه نمایی وضع کشور و ایجاد یأس و ناامیدی در مردم است.
وی با بیان این که ما در کشور مشکلاتی داریم گفت: مسئولانی داریم گاهی کوتاهی می کنند و وظیفه شان را در قبال مردم انجام نمی‌دهند اما قاطبه مسئولان برای حل مشکلات کشور تلاش می کنند.
وی تاکید کرد: مسئولان باید قدر این مردم را بدانند و به معیشت مردم که دغدغه مردم و رهبر انقلاب است، توجه کنند.
امام جمعه طبس اظهار داشت: مسئولان باید خدمات نظام و انقلاب را در مجالس و محافل به مردم بازگو کنند و با همه مشکلات، کشور از نظر علم، صنعت و تکنولوژی رتبه های خوبی دارد ولی دشمن اینها را کتمان می کند که مردم در جریان نباشند.
وی ناامید کردن مردم نسبت به آینده را از دسیسه های دشمن دانست و گفت: آنان می خواهند مردم نشاط نداشته باشند و روح امید را در دل جوانان از بین ببرند.
حجت الاسلام محمدی افزود: امروز اگر مردم دغدغه بیکاری و معیشت نداشته باشند و مشکلات زندگی آنها را کمرشکن نکند، شاد هستند.
وی برهم زدن وحدت، اتحاد و انسجام ملی را نیز ترفند دشمن دانست و گفت: ایجاد دغدغه های جریاناتی خدمت به مردم نیست بلکه خیانت به مردم است و اگر وحدت در جامعه حاکم باشد و مسئولان همدل و همنوا باشند بهتر و بیشتر می‌توانند به مردم خدمت کنند.
وی تصریح کرد: هر صدایی که از آن تفرقه و نوای تفرقه شنیده شود آن صدا، صدای دشمن و از نظر ملت ایران محکوم است.
امام جمعه طبس افزود: امیدواریم با وحدت و همدلی مردم، دولت و نظام اسلامی همه با هم بتوانیم برای مردم نجیب و وفادار به انقلاب اسلامی کار انجام دهیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: شما امروز بعد از یک ماه پس انداز معنویت سرمایه معنوی بالایی دارید بنابراین مواظب باشید امروز شیطان با بدرفتاری، لقمه شبهه ناک، حرف ناروا و نگاه ناجور ثمره یک ماهه را از دست‌تان نگیرد.
حجت الاسلام محمدی بیان کرد: اگر می خواهیم روز عید مورد توجه خدا قرار بگیریم واسطه شویم تا کسانی که از بستگان، آشنایان یا همسایگانمان با هم کدورتی دارند، به صلح و آشتی برسند.
وی به حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اشاره و اضافه کرد: مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پرشوری داشتند و هر جا که انقلاب نیاز به حضور مردم دارد، آنان وفاداری می‌کنند.
امام جمعه طبس گفت: دستاورد مهمی که روز قدس برای امت اسلامی دارد، آگاهی و بیداری است و ضعف نظام سلطه را در روز جهانی قدس مشاهده کردیم.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نماز عیدفطر , طبس