سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹
استاندار خراسان‌جنوبی:

رعایت اخلاقیات ویژگی بارز نیروهای مسلح کشور است

استاندار خراسان جنوبی گفت: اخلاق، انسانیت، اعتقاد، رفتار و کردار شایسته از ویژگی‌های درجه شخصیتی نیروهای مسلح است که فارغ از وظیفه سازمانی آن‌ها است.
رعایت اخلاقیات ویژگی بارز نیروهای مسلح کشور است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، محمدمهدی مروج‌الشریعه، امروز(۲۹ خرداد)، در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ارتش خراسان جنوبی اظهار کرد: در راستای استحکام هرچه بیشتر یگان‌های موجود در نقاط مختلف استان علاقه‌مند به همکاری‌های گوناگون در عرصه‌های اقتصادی و ماموریت‌های مختلف وزارت دفاع هستیم.
وی با اشاره به اینکه موقعیت استان طلب می‌کند از این همکاری‌ها و استقرار فنی و مهندسی استفاده کند، افزود: نیروهای مسلح باعث افتخار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
استاندار خراسان ‌جنوبی بیان کرد: نیروهای نظامی دارای دو نوع درجه هستند که یک نوع درجه نیروهای نظامی به ماموریت سازمانی آن‌ها برمی‌گردد و در سلسله مراتب سازمانی آنان تعریف می‌شود.
مروج‌الشریعه ادامه داد: درجه دوم نیروهای مسلح درجه شخصیتی نیروهای نظامی است که در طول دوران خدمت آنان شکل می‌گیرد و در جامعه نمود پیدا می‌کند.
وی اظهار کرد: اخلاق، انسانیت، اعتقاد، رفتار و کردار شایسته از ویژگی‌های درجه شخصیتی نیروهای مسلح است.
استاندار خراسان ‌جنوبی با اشاره به نقش ارزنده نیروهای نظامی در جذب سرمایه‌گذاران به خصوص در ورود سرمایه‌گذاران به استان در سال گذشته، بیان کرد: نیروهای مسلح آمادگی خود را برای حمایت از سرمایه گذارانی که وارد استان می‌شوند را اعلام کرده‌اند.
مروج‌الشریعه با اشاره به مقام شامخ شهدا، یادآور شد: شهدا دارای کرامات اخلاقی و شکیبایی در حل مشکلات بوده‌اند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۶۳۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , استاندار خراسان جنوبی , نیروهای مسلح