چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

کشور در 40 سالگی انقلاب باید به بلوغ عقلی برسد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: اکنون در 40 سالگی انقلاب اسلامی باید کشور به بلوغ عقلی برسد تا طرح های دشمن ریشه کن شود.
کشور در 40 سالگی انقلاب باید به بلوغ عقلی برسد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی در همایش لشکر فرشتگان که به مناسبت روز عفاف و حجاب در بیرجند برگزار شد، اظهار داشت: باید متناسب با توطئه دشمن در صحنه قرار بگیریم و شرط اول آن شناخت هدف دشمن است.
وی گفت: دشمن با ترفندهای مختلف می خواهد نسل توانمند را ضعیف کرده و از آنها برای خود نوکر انتخاب کند.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی بیان کرد: دشمن با ترفندهایی مثل فقر، پول، پست و مقام، احزاب و گروه ها می خواهد به نوعی مردم را سرگرم کند و با تضعیف نسل توانمند بر کشور غالب شود.
وی برهان را وجه تمایز 2 مکتب الهی و بشری دانست و ادامه داد: علیرغم بصیرت در مکتب الهی، مکتب های بشری با استبداد کامل به دنبال نابود کردن مخالفان هستند.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: جهاد برای بصیرت افزایی بعد از همه اتمام حجت ها جنگ علیه ابوجهل هاست و طرح مکتب بشری با تفکر فرعون گونه تنها محدود به مصر نیست بلکه الان توسعه یافته و استکبار جهانی مجری این تبهکاری هاست.
وی با گرامی داشت 21 تیرماه سالروز قیام مردم علیه کشف حجاب در مسجد گوهرشاد اظهار داشت: زنان مظلوم آن دوران قربانی استبداد یک بی سواد و مجری برنامه های استعمار بودند و به خاطر غارت ارزش های انسانی جمع زیادی از مردم در حادثه مسجد گوهرشاد مظلومانه به شهادت رسیدند.
امام جمعه بیرجند گفت: ختم و پایان استثمار در حادثه آن روز خلاصه نمی شود بلکه پروژه فرعونی برای تضعیف جامعه از اهرم های کوتاه سازی و اختلاف طبقاتی و قومی کمک می گیرد تا یک جامعه متفرق و ضعیف ایجاد کند.
وی وقوع انقلاب اسلامی را یک معجزه الهی توصیف کرد که با منطق و دلیل به وجود آمد و با تایید 98 درصدی جمعیت یک کشور تداوم یافت.
عبادی به تلاش های دشمن بعد از شکل گیری انقلاب اشاره کرد و افزود: دشمن در پروژه های مختلف تلاش کرد تا به وسیله تبهکاران ترین و آلوده ترین عناصر، انسان های فهمیده و توانمند را از صحنه انقلاب خارج کند.
وی نمونه بارز این وقایع را در شهادت 17 هزار نفر توسط منافقان یادآوری کرد و گفت: واقعه شهدای هفت تیر و شهادت مطهری ها و چمران ها نشان داد که در تفکرات اقتصادی دشمن این انسان ها از لحاظ کمالات انسانی توانمند بودند که باید از میان برداشته می شدند و امروز هم باید در ادامه این پروژه ها هوشیار بود.
وی وعده های آخرالزمانی را نویدی برای پایان خوش مبارزه با استکبار دانست و گفت: معیار این وعده قرآن است و خدا علاج ناامنی را بر دوش خود مردم گذاشته است.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۲۵۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , نماینده ولی فقیه