چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی تاکید کرد

حمایت جدی از خانه مطبوعات خراسان جنوبی ادامه یابد

مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی خواستار ادامه حمایت جدی از خانه مطبوعات شد و گفت: بستر هنرمندان استان بستر بسیار خوبی است که باید مدنظر باشد.
حمایت جدی از خانه مطبوعات خراسان جنوبی ادامه یابد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، احمد محبی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی اظهار داشت: مردم بهترین قضاوت کنندگان در بحث عملکرد مدیران هستند.
وی با بیان اینکه مردم خراسان جنوبی بزرگترین خوبی ها را در حق بنده انجام داده اند افزود: افتخار بنده این است که در زمان حضور بنده در استان 3 اداره فعال شده است.
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر اداره خوسف، زیرکوه و بشرویه فعال است بیان کرد: همچنین تمام نیازهای خودرویی سازمان تأمین است و 9 دستگاه خودرو خریداری شده است.
محبی با اشاره به اینکه بستر هنرمندان استان بستر بسیار خوبی است تصریح کرد: در مدت خدمت بنده فصل 5 استانی از 16 میلیون تومان به 150 میلیون تومان افزایش یافت.
وی با بیان اینکه در مدت خدمت بنده فصل 5 وزارت نیز از  320 میلیون تومان به یک میلیارد تومان رسیده است خاطرنشان کرد: مجموعه حمایتی برای همکاران راه اندازی شده است.
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی از ارائه یک میلیارد و 400 میلیون وام به همکاران خبر داد و یادآور شد: همچنین ماهیانه 100 میلیون تومان وام ارائه می شود.
محبی خواستار ادامه داشتن حمایت جدی از خانه مطبوعات شد و اظهار داشت: همچنین در مدت خدمت بنده هلدینگ اصحاب فرهنگ و هنر به ثبت رسیده است.
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی افزود: امید است این هلدینگ نیز راه اندازی شود تا اصحاب فرهنگ و هنر به لحاظ اقتصادی دچار مشکل نشوند.
وی با بیان اینکه 2 سال متوالی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برنامه اجرا کردیم گفت: در این مدت نگارخانه نهبندان افتتاح شده است و تله فیلم ها ارائه و فیلم نامه هایی در حال انجام است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۲۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی , مطبوعات