چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:

نگاه به فرهنگ و هنر خراسان جنوبی باید ویژه‌ باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه نشاط اجتماعی در برنامه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد گفت: باید نگاه ویژه‌ای به فرهنگ وهنر خراسان جنوبی داشته باشیم.
نگاه به فرهنگ و هنر خراسان جنوبی باید ویژه‌ باشد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی اسماعیلی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی اظهار داشت: مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی جایگاه فرهنگ و ارشاد را در استان گسترش داد.
وی با بیان اینکه جایگاه ایشان جایگاه بزرگی است افزود: حسن خلق، مهربانی و جدیت صادقانه از ویژگی های مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد استان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه در مدت خدمت ایشان نشانی از ریا و سیاسی کاری در ایشان ندیدم بیان کرد: برای ساماندهی حاشیه نشینان علاوه بر طرح ها دستگاه نیز پای کار بیایند و کمک کنند.
اسماعیلی با اشاره به اقدامات و فرهنگ و ارشاد استان در راستای ساماندهی حاشیه نشینان تصریح کرد: فرهنگ و ارشاد به عنوان اولین دستگاه با یک هزار بلیط سینما برای کودکان حاشیه نشین قدم برداشت.
وی با بیان اینکه در خراسان جنوبی مردمانی قانع، پای کار، فرهنگی و فرهنگ دوست وجود دارد خاطرنشان کرد: باید نگاه ویژه تری به استان داشته باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی یادآور شد: باید در برنامه های اجتماعی، نشاط بیشتر اجتماعی مورد توجه قرار باشد.
اسماعیلی اظهار داشت: آنچه که سیاست دولت است این است که ما به دنبال حاکمیت قانون هستیم و این را اذعان داریم که بدون یاری متخصصان هیچ کس نمی تواند کاری انجام دهد.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۲۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فرهنگ , استانداری