پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳
اخبار ورزشی ۲۱ تیرماه

بیرجند میزبان مسابقات قهرمانی کشتی کشور شد/ هنرنمایی تکواندوکاران استان در مسابقات قهرمانی کشور

فدراسیون کشتی میزبانی مسابقات قهرمانی آزاد و فرنگی خردسالان کشور را به خراسان‌جنوبی واگذار کرد و تکواندوکاران استان در رقابت‌های کشوری هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.
بیرجند میزبان مسابقات قهرمانی کشتی کشور شد/ هنرنمایی تکواندوکاران استان در مسابقات قهرمانی کشور
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، فدراسیون کشتی مجوز میزبانی مسابقات قهرمانی خردسالان کشور را برای خراسان‌جنوبی صادر کرد.
ماراتن رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی خردسالان کشور از ۲۵ مردادماه سال در سالن ورزشی مخابرات بیرجند آغاز و به مدت سه روز ادامه می‌یابد.
در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی و آزاد خردسالان کشور قریب‌بر ۱۸۰ ورزشکار استان‌های خراسان‌رضوی، مازندران، خراسان‌شمالی، گلستان، خراسان‌جنوبی، توابع تهران، قم و سمنان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
صعود نخل‌طلایی طبس به دور دوم مسابقات فوتسال نوجوانان مناطق کشور
مسابقات قهرمانی گروه اول لیگ فوتسال نوجوانان مناطق کشور به میزبانی سیستان و بلوچستان در شهر زابل به خط پایان خود نزدیک می‌شود.
در این رقابت‌ها تیم‌های فوتسال نخل طلایی طبس خراسان‌جنوبی، زابل سیستان و بلوچستان، تربیت مشهد، فریمان خراسان‌رضوی و المهدی انار کرمان از ۱۹ تیرماه به صورت دوره‌ای به مصاف هم می‌روند.
نماینده خراسان‌جنوبی در نخستین دور از مسابقات فوتسال نونهالان مناطق کشور در مقابل نماینده خراسان‌رضوی به میدان رفت و در پایان تیم نخل طلایی طبس با نتیجه ۳ بر ۲ فوتسال تربیت مشهد را شکست داد.
در آخرین روز از این ماراتن منطقه‌ای گروه دو لیگ مناطق کشور تیم فوتسال نخل طلایی طبس گلشن با نتیجه ۶ بر ۳ از سد تیم المهدی انار نماینده کرمان گذشت و جواز حضور در دور دوم رقابت‌ها را کسب کرد.
گفتنی است؛ دور دوم مسابقات فوتسال لیگ نوجوانان مناطق کشور نیمه اول مرداد با رویارویی ۸ تیم برگزیده گروه‌های چهارگانه رقابت‌ها برگزار می‌شود.
رقابت تکواندوکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
تکواندوکار خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور به مصاف برترین‌های ایران می‌روند.
در این ماراتن ملی بیش از ۲۵۰ تکواندوکار دختر و پسر نونهال کشور برای کسب مدال رنگی از امروز به میزبانی قم در برابر یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.
علی رسایی‌پور، مهدی سالخورده، مهدی روسی، عباس نذر، حامد واعظی و مرتضی صادق زارعی با سرپرستی علی عبدی‌حلوایی و مربیگری ابوالفضل چهکندی‌نژاد به نمایندگی از خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌های کشور می‌شوند.
ریحانه سلیمانی، حدیث صفرزاده، فاطمه شمس‌آبادی و نسترن سعیدی‌نیا با سرپرستی مینا حبیبی‌مقدم و مربیگری فاطمه صادق‌پور اعضای تیم بانوان خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی تکاواندو نونهالان کشور هستند.


انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۲۶۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تکواندو , کشتی