جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرداد:

وزارت ارشاد برای تجهیز سالن علامه فرزان بیرجند کمک می‌کند

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه رسالت ما برگزاری کنسرت نیست، گفت: تجهیز مجتمع‌های فرهنگی هنری به اندازه ساخت آن هزینه دارد اما تلاش می‌کنیم سالن علامه فرزان را تا جایی که بتوانیم تجهیز کنیم.
وزارت ارشاد برای تجهیز سالن علامه فرزان بیرجند کمک می‌کند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، سیدهادی حسینی با اشاره به بازسازی سالن فرزان بیرجند اظهار داشت: تجهیز مجتمع‌های فرهنگی هنری به اندازه ساخت آن هزینه دارند اما تلاش می‌کنیم در تجهیز سالن علامه فرزان بیرجند کمک کنیم تا هرچه زودتر شاهد افتتاح آن باشیم.
وی افزود: استاندار خراسان جنوبی نسبت به بازسازی سالن علامه فرزان بیرجند تاکید و حمایت خوبی دارند که از ایشان قدردانی می‌شود و ما هم تا جایی که بتوانیم در زمینه تجهیزات کمک می‌کنیم.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در وزارت فرهنگ و ارشاد موضوعات قرآنی و فعالیت‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است و در موسیقی نیز تأکید ما بر موسقی سنتی است و در راستای ایجاد نشاط در جامعه تلاش می‌شود.
حسینی با بیان اینکه قبل از سفر روز گذشته به خراسان جنوبی  و معارفه مدیرکل ارشاد استان در برخی رسانه‌های خواندم نبی‌زاده آمده است تا در خراسان جنوبی کنسرت برگزار کند، متذکر شد: اینگونه نیست؛ چون مأموریت ما برگزاری کنسرت نبوده بلکه همه موضوعات فرهنگی و هنری است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۲۹۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , سالن علامه فرزان