جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت:

300‌ دانش آموز در بهسازی مدارس درمیان مشارکت دارند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: تابستان امسال 300 دانش آموز برای بهسازی و زیباسازی فضاهای آموزشی این شهرستان در طرح هجرت سه مشارکت دارند.
300‌ دانش آموز در بهسازی مدارس درمیان مشارکت دارند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرگرد محمد فاطمی نسب روز جمعه افزود: طرح هجرت سه در راستای مرمت و بهسازی مدارس شهرستان در حال اجراست و یکی از ماموریت ‌های بسیج علاوه بر فعالیت در حوزه اقتصاد مقاومتی، ارتقای کیفیت اوقات فراغت دانش آموزان است.
وی با بیان اینکه تاکنون 22 مدرسه شهرستان درمیان برای مرمت و بهسازی اعلام آمادگی کردند گفت: نقاشی و دیوارنویسی، مرمت سرویس بهداشتی، آبخوری، تعمیر تجهیزات مدارس و دیوارکشی مدارس از جمله فعالیت های دانش آموزان بسیجی است.
وی بیان کرد: همچنین سه گروه جهادی 15 نفره دانش آموزی نیز از مرکز استان در راستای اجرای طرح های عمرانی در شهرستان مشارکت دارند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان با اشاره به این که طرح هجرت به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و توانمندسازی آنان در حال اجراست اظهار داشت: طرح هجرت فرصتی فراهم می آورد تا دانش آموزان علاقه مند به یادگیری حرفه و شغل برای آینده خود در کنار تحصیل در زمینه های طراحی، نقاشی ساختمان، جوشکاری و نجاری فعالیت و کسب مهارت کنند.
وی گفت: فعالیت گروه های جهادی دانش آموزی از 15 تیر آغاز شد و تا اواسط شهریورماه ادامه دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۲۹۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , اقتصاد مقاومتی