جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴
صبح امروز آغازشد؛

برگزاری مسابقات قهرمانی ووشوی خراسان جنوبی

مسابقات قهرمانی ووشوی خراسان جنوبی گرامیداشت 2000 شهید استان برگزار شد.
برگزاری مسابقات قهرمانی ووشوی خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، وحید خرمشاد اظهارکرد: رقابت‌های قهرمانی وشوی استان صبح امروز آغاز و با حضور رزمی کار سراسر استان برگزار شد.
وی از حضور 120 ورزشکار در این رقابت‌ها خبرداد و افزود: در این رقابت‌ها 11 تیم از شهرستان‌های بیرجند، نهبندان، درمیان، عشق آباد، خضری، طبس، زیرکوه و فردوس شرکت کرده‌اند.
رئیس هیات ووشوی خراسان جنوبی تصریح کرد: این مسابقات، رقابت‌های انتخابی تیم استان بوده و منتخبین به رقابت‌های کشوری اعزام می‌شوند.
خرمشاد با اشاره به رده سنی این رقابت ها ادامه داد: این مسابقات در رده نونهالان، نوجوانان، جوانان و برزگسالان برگزار شده است.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه این رقابت‌ها در سطح آزاد برگزار شده و تمام رشته‌های رزمی امکان حضور در رقابت‌ها را داشته‌اند سطح رقابت‌ها سنگین و قدرتی بوده است.
رئیس هیات ووشوی خراسان جنوبی قوانین حاکم بر رقابت‌ها را قوانین رشته ووشو عنوان کرد و گفت: قبل از مسابقات کارگاه آموزشی برای مربیان برگزار و قوانین داوری، مربیگری و امتیازات آموزش داده شده است.
خرمشاد یادآور شد: طبق تقویم مسابقات انتهای مهر ماه برای دومین سال متوالی رقابت‌های لیگ استان را خواهیم داشت.
وی تاکید کرد: در رشته های رزمی تنها رشته‌ای هستیم که لیگ برتر داریم و استقبال خوبی از این رقابت‌ها می‌شود.
رئیس هیات وشوی خراسان جنوبی تصریح کرد: سال گذشته استعدادهای خوبی کشف و شهرستان ها با قدرت در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.
خرمشاد خاطرنشان کرد: رقابت های لیگ به دلیل اینکه رفت و برگشتی بوده و هر دو هفته بازیکن فرصت برای آمادسازی خود دارند، بالاتر از رقابت های استانی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۲۹۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , ووشو