شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵
معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌جنوبی خبرداد

بیش از ۴۶۳ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی خراسان جنوبی جابه‌جا شدند

معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌جنوبی از جابه‌جایی ۴۶۳ هزار و ۱۴۲ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان خراسان جنوبی خبر داد.
بیش از ۴۶۳ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی خراسان جنوبی جابه‌جا شدند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهدی گرجی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سه ماهه سال‌ جاری بیش از 463 هزار و 142 نفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری در استان جابه‌جا شده‌اند.
معاونت حمل و نقل  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌ جنوبی گفت: در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری بیش از 150 هزار و 164 مسافر به استان وارد و 160 هزار و 781 مسافر از استان خارج شدند همچنین بیش از 302 هزار و 361 مسافر درون استان جابه‌جا شده‌اند.
وی افزود: بیشترین سهم جابه‌جایی مسافر مربوط به مرکز استان با بیش از 187 هزار و 482 مسافر و کمترین سهم جابه‌جایی مسافر مربوط به شهرستان بشرویه با 8 هزار و 452 نفر بوده است.
گرجی بیان کرد: در حال حاضر 215 دستگاه سواری کرایه با عمر متوسط 8.53 سال و 110 دستگاه مینی‌بوس با عمر متوسط 20.32 سال و 254 دستگاه اتوبوس با عمرمتوسط 12 سال  کار جابه‌جایی مسافرین از مبدأ 14 پایانه عمومی و خصوصی در استان را به انجام می‌رسانند.
معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌جنوبی گفت: بر اساس اطلاعات سامانه کارت هوشمند مسافر استان یک هزار و 635 نفر راننده در این بخش شاغل هستند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۳۱۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , راهداری , حمل و نقل