دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸
از ۱۵ تا ۱۸ مردادماه

تیم ملی فوتسال المپیک کشور در خراسان‌جنوبی اردو می‌زند

اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال المپیک جوانان کشورمان برای حضور مقتدرانه در مسابقات المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین از ۱۵ تا ۱۹ مردادماه در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
تیم ملی فوتسال المپیک کشور در خراسان‌جنوبی اردو می‌زند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتسال المپیک کشورمان برای برگزاری اردوی تدارکاتی و آمادگی حضور مقتدرانه در مسابقات برون‌مرزی در خراسان‌جنوبی بیتوته کرد.
این اردوی تدارکاتی از ۱۵ تا ۱۹ مردادماه در شهرستان‌های طبس و فردوس خراسان‌جنوبی زیر نظر کادر فنی تیم ملی برگزار می‌شود.
سالار آقاپور از آذربایجان‌شرقی، بلال اسماعیلی از آذربایجان‌غربی، مسعود یوسفی و مهدی مهدی‌خانی از اصفهان، شادمان کریمی از کردستان، مهدی علیزاده، محمدرضا طهماسبی و سجاد دارابی  از ایلام، علیرضا بیات، عرفان محمدیان، علی علیمرادی و محمد جعفرزاده از تهران، امیرعباس رستمی از قزوین، علیرضا صدیق، رضا تمیزی، مهدی زرچینی و رضا قنبری از مازندران، فرهاد ابراهیمی از خوزستان، سجاد سرباز و سجاد عادلی‌پور از خراسان‌رضوی دعوت‌شدگان به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال المپیک هستند که سرمربی تیم را علی صانعی برعهده دارد.
رقابت‌های فوتسال المپیک 2018 آرژانتین از 15 لغایت 26 مهرماه به میزبانی آرژانتین برگزار می‌شود.
براساس اعلام فیفا در بخش فوتسال آقایان از قاره آسیا کشورهای ایران و عراق، آفریقا تیم مصر، از آمریکای‌شمالی، مرکزی و کارائیب تیم‌های کاستاریکا و پاناما، از آمریکای‌جنوبی تیم‌های برزیل و آرژانتین، از قاره اقیانوسیه تیم فوتسال جزایر سلیمان و از اروپا تیم‌های ایتالیا و روسیه در این ماراتن جهانی هنرنمایی می‌کنند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۰۸۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیک , فوتسال