سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳
اخبار ورزشی ۱۶ مردادماه

راه‌‌یابی بانوی بدمینتون‌باز خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی

«ساغر فرنگی» بانوی بدمینتون‌باز خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی بدمینتون دانش‌آموزان کشور دعوت شد.
راه‌‌یابی بانوی بدمینتون‌باز خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، در مسابقات قهرمانی دانش‌آموزان دختر آموزشگاه‌های کشور تیم بدمینتون خراسان‌جنوبی خوش درخشید.
دانش‌آموزان دبیرستان فرزانگان شهرستان قائن که به نمایندگی از استان در این ماراتن ملی هنرنمایی می‌کردند پس از پیروزی مقابل نماینده چهارمحال و بختیاری و شکست مقابل تیم تهران به جمع ۱۶ تیم برتر این رقابت‌ها راه یافتند.
در تیم بدمینتون دبیرستان فرزانگان قائن خراسان‌جنوبی سحر عابدین‌زاده، عادله عزیزی، ساغر فرنگی، مرضیه مبینی و مبینا مهاجر با سرپرستی ملیحه خسروی و مربیگری مریم مسلمان‌زاده در پی قبول شکست مقابل تیم قدرتمند زنجان از دور مسابقات بدمینتون قهرمانی دانش‌آموزان کشور کنار رفتند.
کمیته فنی مسابقات بدمینتون قهرمانی دانش‌آموزان آموزشگاه‌های دوره اول متوسطه کشور از ساغر فرنگی با انجام بازی‌های زیبا و قابل قبول به اردوی تیم ملی دانش‌آموزان کشور دعوت به عمل آورد.
اخذ نخستین گواهی مربیگری کمان‌گیری روی اسب توسط بانوی استان
بانوی خراسان‌جنوبی گواهی نخستین دوره مربیگری کمان‌گیری روی اسب کشور را دریافت کرد.
ام‌البنین براتی از شهرستان قاینات به همراه ۲۹ سوارکار برتر کشور این دوره آموزشی به میزبانی استان فارس در شهر شیراز را با مدرسی استاد علی قورچیان گذراندند.
امید است با اخذ مربیگری سوارکاری و کمان‌گیری روی اسب توسط قورچیان، این رشته جذاب و پرطرفدار در خراسان‌جنوبی از رونق بیشتری برخوردار شود.
رقابت تنیسورهای خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
 در مسابقات قهرمانی دانش‌آموزان دوره اول و دوم دبیرستان‌های کشور تنیسورهای خراسان‌جنوبی در مقابل برترین‌های ایران برای کسب مدال‌های رنگی هنرنمایی می‌کنند.
 آرمین عبداللهی، سهیل خسروی، فرهاد زردست، امیرحسین عباس‌پور و علی بذرافشان با سرپرستی غلامرضا قلی‌زاده و مربیگری علی ایوبی از دبیرستان امام حسین(ع) بیرجند در  مسابقات تنیس‌روی‌میز دوره دوم دبیرستان‌های کشور به رقابت می‌پردازند.
 در مسابقات تیم تنیس روی میز قهرمانی دانش‌آموزی متوسطه اول کشور از خراسان‌جنوبی پوریا احراری، حسین یعقوب‌نژاد، حاجی‌پور و عارف محمدی با سرپرستی محمد صفری و مربیگری سید‌حسین حسینی هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۱۱۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تنیس , بدمینتون