شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند گفت:

جشنواره تابستانه نقاشی خانوادگی در بیرجند برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند گفت: چهارمین جشنواره تابستانه نقاشی خانوادگی و دست سازه‌های گلی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محل پارک آزادگان برگزار شد.
جشنواره تابستانه نقاشی خانوادگی در بیرجند برگزار شد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا قلاسی‌مود در حاشیه برگزاری جشنواره  تابستانه نقاشی خانوادگی و دست سازه‌های گلی افزود: این جشنواره با استقبال گرم و کم نظیر شهروندان مواجه شد و فضایی شاد و خاطره انگیز را برای کودکان و خانواده‌هایشان رقم زد.
وی گفت: حضور پرشور خانواده‌ها در این جشنواره نشان دهنده این است که شهروندان خواستار تداوم برگزاری جشنواره‌های مختلف در سطح شهر بیرجند هستند.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند اظهار داشت: کودکان، نوجوانان، جوانان و پدرها و مادرهایی که هنوز کودک درونشان زنده است در این جشنواره شرکت کردند.
قلاسی‌مود با اشاره به همراهی پدر و مادرها با کودکانشان در بازی با شور و نشاط بیان کرد: پدر و مادرها به دور از دغدغه آپارتمان نشینی همگام با فرزندانشان نقاشی کرده و دست سازه‌های گلی ساختند.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه، بروز خلاقیت و استعداد در بین کودکان، نشاط اجتماعی و در نهایت آرامش پایدار در جامعه دانست.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۲۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره , شهرداری