يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱

دوره‌های آموزشی در حوزه‌های حقوقی برای اصحاب رسانه خراسان جنوبی برگزار می‌شود

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی از حمایت خانه مطبوعات استان از مسائل حقوقی اصحاب رسانه خبر داد و گفت: همچنین دوره‌های آموزشی در حوزه‌های حقوقی برای اصحاب رسانه خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
دوره‌های آموزشی در حوزه‌های حقوقی برای اصحاب رسانه خراسان جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سمانه سالاری ظهر امروز در دیدار با دادستان خراسان جنوبی اظهار داشت: در بحث حمایت از خبرنگاران و اصحاب رسانه در زمینه شکایاتی که از خبرنگاران صورت می‌گیرد باید خانه مطبوعات و ارشاد در جریان باشند تا اقدامات لازم برای حمایت از آنان انجام شود.
مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی بیان کرد: در این راستا هماهنگی‌های لازم در زمینه گرفتن وکیل و مشاوره‌های لازم صورت می‌گیرد و خانه مطبوعات از مسائل حقوقی خبرنگاران حمایت می‌کند.
به گفته وی در این جلسه دادستان خراسان جنوبی قول همکاری داد طی جلسات بعدی که برگزار می‌شود این امر را در دستور کار قرار گیرد.
همچنین فرهنگ و ارشاد نیز پیشنهاد داد تا بسیاری از مسائل حقوقی اصحاب رسانه قبل از ورود به دادگاه برطرف شود و به دادگاه کشیده نشود.
مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی بیان کرد: در این جلسه خانه مطبوعات استان در زمینه انجام مشاوره حقوقی ویژه اصحاب رسانه قول همکاری داد همچنین مقرر شد دوره‌های آموزشی برای اصحاب رسانه در حوزه‌های حقوقی برگزار شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۲۵۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مطبوعات , روز خبرنگار , رسانه