يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱
دبیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی:

نهبندان میزبان اجلاس نماز خراسان جنوبی است

دبیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت: اجلاس نماز خراسان جنوبی آذرماه امسال در نهبندان برگزار می‌شود.
نهبندان میزبان اجلاس نماز خراسان جنوبی است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام حسین کمیلی صبح یکشنبه در دیدار ائمه جماعات و رابطین نماز ادارات دولتی با نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: پیام‌های رهبر انقلاب اسلامی به اجلاس‌های نماز حاوی دستورالعمل‌های دقیق و ظریف در بحث اقامه نماز است.
دبیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در یکی از پیام‌های خود بیان کردند که دعوت به نماز، دعوت به زیباترین جلوه زندگی است و همه مسئولان مؤمن باید امکانات گسترده خود را در خدمت این دعوت بگذارند.
کمیلی ادامه داد: در خراسان جنوبی به جز چند مورد محدود وضعیت نمازخانه‌های ادارات و سازمان‌های دولتی مطلوب ارزیابی می‌شود.
وی افزود: در ارزیابی‌هایی که در سال گذشته صورت گرفته است در حوزه نماز از ۶۹ دستگاه دولتی خراسان جنوبی تعداد ۳۶ دستگاه امتیاز بالای ۹۰ کسب کردند و متأسفانه پنج دستگاه نیز در ارزیابی قابل تذکر بودند.
دبیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت: در سال‌های گذشته در اجلاس‌های نماز از وزارتخانه‌های برتر در این حوزه تجلیل می‌شد اما در اجلاس‌های آتی به‌صورت مشخص از دستگاهی خاص در استانی مشخص در حوزه نماز تقدیر می‌شود.
کمیلی با اشاره به تفاهم‌نامه‌های وزارتخانه‌ها با ستاد اقامه نماز اظهار کرد: در خراسان جنوبی ۸۷ درصد این تفاهم‌نامه‌ها اجرایی شده است.
وی یادآور شد: اجلاس استانی نماز خراسان جنوبی آذرماه ۹۷ در نهبندان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۲۵۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نهبندان , اجلاس نماز