يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:

۵۰میلیارد تومان به دوبانده سازی جاده های خراسان جنوبی اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار به اجرای پروژه های دوبانده سازی در محورهای مواصلاتی استان در سال جاری خبر داد.
۵۰میلیارد تومان به دوبانده سازی جاده های خراسان جنوبی اختصاص یافت
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از مهر، مهدی جعفری اظهار داشت: در سال جاری ۱۱ پروژه دوبانده سازی در سطح جاده های استان اجرا می شود.
وی با اشاره به اختصاص ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به باند دوم محور فیروزآباد، بجستان، گناباد، تربت حیدریه-قاین – بیرجند، بیان کرد: از این میزان ۱۱ میلیارد تومان سهم خراسان جنوبی است.
دوبانده سازی ۲۰ کیلومتر از محور بیرجند- قاین
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اضافه کرد: با اختصاص این اعتبار ۲۰ کیلومتر از باند دوم محور بیرجند-قاین دو بانده می شود.
جعفری همچنین از اختصاص دو میلیارد تومان به باند دوم محور دیهوک- راهور در سال جاری خبر داد و گفت: باند دوم محور طبص- اصفهان نیز امسال بالغ بر دو میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان اعتبار گرفته است.
وی، محور قاین-کال شور- خواف را یکی دیگر از پروژه های دوبانده سازی استان عنوان کرد و افزود: امسال بالغ بر دو میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان به این پروژه اختصاص یافته است.
پیش بینی ۳.۲ میلیارد تومان اعتبار برای محور بیرجند-زاهدان
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به پیش بینی دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به باند دوم محور فردوس- سرایان و سه راهی آفریز، عنوان داشت: راه اصلی سربیشه به درح نیز امسال بالغ بر سه میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان اعتبار گرفته است.
جعفری، اختصاص ۷۵۰ میلیون تومان به باند دوم قاین- حاجی آباد، سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به محور بیرجند –زاهدان، سه میلیارد تومان به جاده طبس- یزد و یک میلیارد و ۷۷۵ میلیون تومان را از جمله پروژه های دیگردوبانده سازی در استان برشمرد.
به گفته وی در مجموع بالغ بر ۵۰میلیارد تومان به حوزه دوبانده سازی در استان اختصاص یافته است و علاوه بر این تلاش می شود از محل اعتبارات توازن منطقه ای سهمی برای این پروژه ها گرفته شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۲۶۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهرسازی , قائن