يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند خبر داد:

افزایش ۴۲درصدی بودجه شهرداری بیرجند

رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند از افزایش ۴۲درصدی بودجه شهرداری بیرجند در سال جاری خبر داد.
افزایش ۴۲درصدی بودجه شهرداری بیرجند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر؛ ابراهیم تقی زاده افزود: مسئولیت بزرگی به ما محول شده بنابراین با آنچه در توان داریم و با استفاده از تجارب دیگران تلاش می کنیم تا پس از اتمام دوره، حس رضایتمندی وجود داشته باشد.
وی تامین درآمد پایدار برای شهرداری را از اهداف شورای اسلامی شهر و شهرداری بیرجند عنوان کرد و اظهار داشت: بودجه شهرداری بیرجند نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشته و امسال بالغ بر ۴۲ درصد افزایش بودجه داشته ایم.
وی با بیان اینکه افزایش بودجه صرفاً ناشی از افزایش عوارض نمی باشد ادامه داد: تعمق برای افزایش درآمد شهرداری صورت گرفته و تلاش داریم با صرفه جویی ، پیگیری مطالبات شهرداری و محقق نمودن بودجه عمرانی به این مهم دست یابیم.
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند با اشاره به تلاش برای احقاق ۴۰ درصد بودجه عمرانی در سال جاری خاطرنشان کرد: طی سالهای اخیر کمتر مشاهده می شود که بتوان در بخش عمرانی این میزان را هزینه کرد.
تقی زاده از حضور اعضای شورای اسلامی شهر در مساجد و جلسات مردمی یاد کرد و گفت: آنچه در جلسات مختلف مطرح شده انجام شده و وعده ای که قابلیت تحقق نداشته باشد از طرف اعضای شورا به شهروندان داده نشده است.
وی اذعان داشت: از باب ایجاد خوشحالی آنی، قول بدون عمل نداده ایم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۲۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شورای شهر , شهرداری