دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی:

۱۴۷ میلیارد تومان پروژه گازرسانی هفته دولت در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با هفته دولت ۱۴۷ میلیارد تومان پروژه گازرسانی با حضور معاون وزیر نفت و رئیس شرکت ملی گاز ایران در این استان افتتاح می‌شود.
۱۴۷ میلیارد تومان پروژه گازرسانی هفته دولت در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، سیدمحمود هاشمی با اعلام این مطلب اظهار داشت: احداث خط انتقال گاز سربیشه به نهبندان، گازرسانی به 2 شهر و 100 روستا، گازرسانی به شهرک صنعتی سربیشه با اعتبار 147 میلیارد تومان از جمله طرح‌های قابل افتتاح در این سفر است.
وی با بیان اینکه همزمان با این مراسم عملیات گازرسانی به 388 روستابا اعتبار بالغ بر 115 میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود افزود: تلاش می‌کنیم بتوانیم در سال جاری 200 روستای استان از نعمت گاز بهره‌مند شوند.
هاشمی با بیان اینکه تا پایان سال گذشته 300 روستای این استان گاز دار شده است تصریح کرد: گازرسانی به 200 روستای خراسان جنوبی در سالجاری اقدام بزرگ و شایسته است که از این تعداد 100 روستا در هفته دولت و 100 روستا در دهه فجر گازرسانی می‌شوند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی یادآور شد: امید است در صورت تخصیص، نقدینگی و تأمین اعتبار بتوانیم 200 روستای دیگر را تا سال آینده گازرسانی کنیم.
هاشمی با بیان اینکه سال گذشته در بخش صنعت 470 واحد صنعتی گازدار وجود داشت اظهار داشت: امسال نیز این تعداد هدف گذاری شده است و علاوه بر آن 470 واحد صنعتی دیگر نیز در خراسان جنوبی گازدار خواهند شد.
وی بیان کرد: این امر تنها توسط شرکت گاز محقق نمی‌شود و باید واحدهای صنعتی نیز همکاری کنند امسال تنها سالی است که مصوبه شورای اقتصاد بر آن حاکم است و اگر واحدهای صنعتی و تولیدی از این فرصت طلایی که به صورت رایگان انشعاب گاز تا درب واحد صنعتی اجرا می‌شود استفاده نکنند در سال آینده باید هزینه‌های اجرا را خود بر عهده بگیرند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۲۸۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , گازرسانی , دهه فجر , هفته دولت