يکشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶

قهرمانی تیم بیرجند در رقابت‌های ورزشی جانبازان و معلولان خراسان جنوبی

رئیس هیات جانبازان و معلولان خراسان جنوبی گفت: تیم شهرستان بیرجند قهرمان رقابت‌های فرهنگی_ ورزشی جانبازان و معلولان خراسان جنوبی شد.
قهرمانی تیم بیرجند در رقابت‌های ورزشی جانبازان و معلولان خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، مهدی شریعتی‌فر اظهار کرد: جشنواره فرهنگی_ورزشی جانبازان و معلولان استان گرامیداشت یاد دو هزار شهید استان با حضور۶۰ ورزشکار آقا و ۲۵ورزشکار خانم از شهرستان‌های بیرجند، درمیان، سرایان، بشرویه، قاین و سربیشه برگزار شد.
وی با بیان اینکه این مسابقات در سالن ۲۲ بهمن و استادیوم غدیر شهرستان بیرجند برگزار شد، افزود: در پایان این رقابت‌ها تیم‌های شهرستان بیرجند، درمیان و قاین به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
رئیس هیات جانبازان و معلولان خراسان جنوبی با بیان اینکه تیم قاین نیز کاپ اخلاق این رقابت‌ها را از آن خود کرد، تصریح کرد: در این رقابت‌ها مسابقات والیبال نشسته نیز برگزار شد که در پایان تیم‌های منتخب خراسان جنوبی، بیرجند و درمیان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
شریعتی‌فر ادامه داد: در حاشیه این رقابت‌ها یک دوره کارگاه دانش افزایی ویژه ورزشکاران و مربیان و آموزش رشته بوچیا در بخش بانوان نیز برگزار شد.
وی افزود: دراین رقابت‌ها در بخش بانوان، چهکندی داور مسابقات تنیس روی میز و زحمتکش داور رقابت‌های دو و میدانی و دارت و همچنین دربخش آقایان، بذری و علائیان در رشته والیبال نشسته، یخچالی، رضایی و بابائیان در رشته دو و میدانی و لاجوردی و سنبلی داوری رشته تنیس روی میز و دارت را برعهده داشتند.
رئیس هیات جانبازان و معلولان خراسان جنوبی با بیان اینکه نفرات برتر و منتخب این رقابت‌ها برای مسابقات کشوری اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: جشنواره فرهنگی_ ورزشی یادواره دو هزار شهید استان به همت هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان جنوبی در رشته‌های تنیس روی میز، دارت، دو و میدانی و والیبال نشسته در روزهای ۱۵و۱۶شهریورماه برگزار شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۸۴۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , والیبال