دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷
کارشناس مسائل سیاسی:

دولت با ادامه سیاست‌های اشتباه به گفتمان خود پایان می‌دهد/ اقتصاد مقاومتی تنها راه‌حل برون‌رفت از مشکلات اقتصادی

کارشناس مسائل سیاسی گفت: تنها راه‌حل برون‌رفت از مشکلات اقتصادی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
دولت با ادامه سیاست‌های اشتباه به گفتمان خود پایان می‌دهد/ اقتصاد مقاومتی تنها راه‌حل برون‌رفت از مشکلات اقتصادی
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، محمد بوشادی اظهار داشت: اصل انقلاب با تکیه بر ظرفیت نیرو‌های جوان به وجود آمده است.
وی افزود: همان‌طور که در سیره امام خمینی(ره) و بیانات و انتصابات مقام معظم رهبری مشخص است اعتماد به جوانان یک باور بوده نه یک شعار و جامعه را تشویق به جوان‌گرایی کرده‌اند.
کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد : انتظار است که دیگر بخش‌های حاکمیت فرصت خلاقیت، نوآوری و تلاش را برای جوانان فراهم کنند.
بوشادی عنوان کرد: متأسفانه نگاه حاکم بر دولت از همان سال 92 مبنی بر اینکه فرصتی برای آزمون و خطا وجود ندارد استفاده از نیروهای مسن بود.
وی با بیان اینکه بیشتر افرادی که به‌کارگیری شدند نقش مهمی در پیروزی در انتخابات داشتند و دولت خود را مدیون آن‌ها می‌دانست، گفت: بیشتر نگاه حاکم در انتصاب افراد سیاسی بود و حتی اثبات شد که برخی از وزرا در اجرای وعده‌های داده شده ناکارآمد هستند و فرصت خدمت‌گزاری از جوانان گرفته شده است.
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تأثیر تفکر لیبرالی حاکم بر دولت در ایجاد وضعیت اخیر(مشکلات اقتصادی و سیاسی) تبیین کرد: خاستگاه لیبرالیسم دنیای غرب است و دولت آقای روحانی با گرایش به غرب حتی امضای برجام و از آن سو نقض عهد آمریکا در اجرای توافق تمام داشته‌های خود را  بر باد رفته دید.
بوشادی افزود: از بین رفتن داشته‌های دولت که اساس آن تمایل به غرب و حل مشکلات از راه مذاکره بود و عدم اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باعث شد که اکنون دولت در یک خلأ فکری و برنامه‌ای قرار  بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: وقتی عقیده اقتصادی دولت و شخص آقای نیلی(مشاور اقتصادی رئیس جمهور) لیبرال است طبیعتاً سیاست‌ها و راهکارهایی که ارائه می‌دهند مبتنی بر اقتصاد آزاد است.
کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: در جامعه عملاً مردم مشاهده کرده‌اند که این سیاست‌ها و انتشار بسته‌های ارزی ناموفق بوده است.
بوشادی با بیان اینکه وظیفه ما حمایت از دولت، راهنمایی و مشاوره است و دولت نیز نباید خود را از نظرات دلسوزانه منتقدین بی‌بهره نماید، یادآور شد: تنها راه‌حل برون‌رفت از مشکلات اقتصادی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۸۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اقتصاد , سیاست