سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳
پیشکسوت استقلال:

پنجره پرسپولیس را فیفا بست پنجره استقلال را عملکرد آقایان!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را فیفا بست، پنجره نقل و انتقالات استقلال به لطف عملکرد آقایان عملا بسته شد!
پنجره پرسپولیس را فیفا بست پنجره استقلال را عملکرد آقایان!
 
به گزارش خراسان تایم هادی طباطبایی اظهار داشت: بعد از آن که یک مصاحبه تند انجام دادم و حرف دل میلیون ها هوادار استقلال را در آن بیان کردم، بعضی از دوستان و پیشکسوتان مرا متهم به سهم خواهی در استقلال کردند. در حالی که همه این دوستان یا خودشان منافعی در باشگاه داشتند و یا بعد از مصاحبه علیه من پست گرفتند. خدا را شکر که مصاحبه من و موضع گیری آنها باعث شد تا بعد از سالها به حق و حقوقشان هم برسند. 
وی افزود: بعد از مصاحبه من تازه در باشگاه یادشان افتاد که اگر منصورخان و ناصرخان در میان ما نیستند، خانواده‌  آنها هستند و به سراغشان رفتند و دلجویی کردند که باز این جای شکر دارد. شنیده‌ام قرار است به دیدار خانواده مرحوم مظلومی هم بروند. امیدوارم این سنت پسندیده ادامه پیدا کند و بعد از آن به دیدار خانواده مرحوم احدی هم بروند. زنده یاد احدی در زمان حیاتش هم مظلوم بود و بعد از مرگش هم خیلی زود از یاد همه رفت.
سنگربان پیشین آبی‌ها تاکید کرد: مرا متهم کردند صحبتهایم علیه استقلال بود و فضا را ملتهب کرد. اما  واقعا اینگونه نبود و من فقط حرف دل ده ها میلیون هوادار را زدم تا باشگاه را از رفتن به بیراهه منع کنم. انتظار ما از تیمی که فصل قبل را مقتدرانه به پایان رسانده این بود که فصل جدید را هم مقتدرانه آغاز کند که اینگونه نشد.
طباطبایی ادامه داد: گناه ما چه بود که پرسپولیس تخلف کرد و پنجره نقل و انتقالاتش را فیفا بست؟ چرا اتفاقاتی افتاد که استقلال هم به موازات پرسپولیس عملا بازیکن نگیرد؟ اگر پنجره پرسپولیس توسط فیفا بسته شد پنجره استقلال با عملکرد آقایان بسته شد و زمانی پنجره نقل و انتقالات استقلال عملا باز شد که صبر هوادار در پایان بازی هفته نخست تمام شد و در ورزشگاه آزادی شعار دادند.
پیشکسوت آبی ها در ادامه بیان داشت: در فوتبال ایران رسم بر این است که هر مدیری می‌آید تقصیرها را بر گردن مدیر قبلی می اندازد. سئوال من این است که آیا آقای فتحی قبل از مدیرعاملی در استقلال عضو هیات مدیره بودند یا خیر؟ پس ایشان هم در تصمیم گیری های باشگاه دخیل بودند مگر آن که هیات مدیره این باشگاه نمایشی بوده باشد. 
ملی پوش سابق آبی پوشان تاکید کرد: در مورد سوپرجام مجموعه مدیریتی استقلال تصمیم گرفت و حالا هم برای راضی کردن افکار عمومی بحث شکایت را مطرح می کنند. شکایتی که بعید است به نتیجه برسد.
وی در خاتمه تاکید کرد: بعضی از طلبکاران که آمدند و مذاکره کردند و تسویه حساب کردند، عنوان داشتند به خاطر فلان فرد طلبمان را بخشیدیم. ای کاش لااقل می گفتند به خاطر نام استقلال یا هوادارانش این کار را کردیم.
منبع:خبرگزاری مهر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۸۶۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , پرسپولیس , استقلال