سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹
در تورنمنت مجارستان رقم خورد

بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی در جمع برترین‌های مسابقات

«مهسا کدخدا» در تورنمنت بین‌المللی مسابقات والیبال مجارستان در معیت تیم ملی بانوان ایران بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستاد و رده سوم سرویس‌زنان این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.
بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی در جمع برترین‌های مسابقات
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، بانوی بلندقامت ملی‌پوش خراسان‌جنوبی در تورنمنت بین‌المللی "Szeles Peter"بین‌المللی مجارستان نمایش فوق‌العاده‌ای را از خود به تصویر کشید.
«مهسا کدخدا» در پست آبشارزنان تیم ملی بانوان ایران در این ماراتن بین‌المللی از سد تیم‌های باشگاه پنتا گودلو مجارستان، باشگاه فاتوم نیری‌هازا، باشگاه یونیت دیتا، باشگاه یاسبرین گذشت و به فینال مسابقات صعود کرد.
تیم ملی والیبال بانوان جمهوری اسلامی ایران در فینال تورنمنت بین‌المللی سلش‌پیتر مجارستان به مصاف تیم نواتور اوکراین رفت که با نتیجه ۳ بر ۱ بازی را واگذار کرد و بر سکوی نایب‌قهرمانی مسابقات ایستاد.
کمیته فنی رقابت‌های بین‌المللی والیبال مجارستان در ارزیابی خود از بازیکنان تیم‌های حاضر در این مسابقات شش ورزشکار برتر را برگزید که «مهسا کدخدا» به عنوان بهترین آبشار‌زن انتخاب شد و مائده برهانی نیز از کشورمان در جمع بهترین‌ها قرار گرفت.
«مهسا کدخدا» متولد سال ۱۳۷۲ شهرستان بیرجند است که از سن ۱۴ سالگی به‌عنوان نخستین بانوی خراسان‌جنوبی در تیم ملی والیبال بانوان ایران هنرنمایی می‌کند.
بانوی بلندقامت خراسان‌جنوبی به عنوان بازیکن اصلی تیم ملی والیبال بانوان ایران که دانش‌آموخته کارشناسی تربیت‌بدنی و دانشجوی فوق‌لیسانس فیزیولوژی می‌باشد از سال ۸۶ به عضویت تیم ملی کشورمان درآمده و در سال ۸۹ در کسوت کاپیتان تیم ملی نوجوانان ایران به رقابت‌های جهانی اعزام شد.
کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی والیبال آسیا، نایب‌قهرمانی لیگ برتر ایران در تیم پرسپولیس، رتبه دوم لیگ برتر کشور با تیم دانشگاه آزاد تهران، مقام دوم المپیاد دانشجویان ایران جزو افتخارات به‌دست‌آمده «کدخدا» در سال‌های ورزش حرفه‌ای او می‌باشد.
گفتنی است؛ مهسا کدخدا به همراه بانوان ملی‌پوش والیبال ایران برای شرکت در مسابقات «AVC کاپ سفر» طی روزهای آینده راهی تایلند خواهدشد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۸۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , فینال