شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس:

تخصیص اعتبارات قطره چکانی منطقی نیست

نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تخصیص اعتبارات قطره چکانی منطقی نیست گفت: فولاد قاین نیازمند تامین آب است و بهترین راه حل تامین آب این کارخانه با استفاده از فاضلاب است.
تخصیص اعتبارات قطره چکانی منطقی نیست
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرهاد فلاحتی ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه خراسان‌جنوبی با اشاره به مشکلات کارخانه فولاد قاین اظهار داشت: تحرک خوبی را در این مجموعه شاهدیم اما این پروژه جزو پروژه‌هایی است که نیازمند تأمین آب است و بهترین راه حل تأمین آب این کارخانه استفاده از فاضلاب قاین است.
نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: در این شرایط نیازمند برنامه‌ریزی دقیق‌تر هستیم نه توزیع اعتبارات.
وی به توزیع اعتبارات شهرستانی اشاره و با اعلام اینکه تخصیص اعتبارات قطره چکانی شاید رضایتمندی نمایندگان را حاصل کند اما منطقی نیست گفت: طرح ترسیب کربن در تمام 11 شهرستان تقسیم شده اما آیا کانون‌های بحران و بیابان‌زایی در تمام این شهرستان‌ها یکسان است.
نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی، شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان را جزو مهمترین شوراها دانست که باید کار توسعه‌ای انجام دهند و بیان کرد: متأسفانه شورای برنامه‌ریزی استان در جا می‌زند و متأسفانه آئین‌نامه اجرایی دولت را در زمینه شورای توسعه استان از زمان تشکیل استان تاکنون عملیاتی نکردیم و نیازمند حرکت جدی در این زمینه هستیم.

انتهای پیام /4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۹۳۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تسهیلات , بودجه