يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی گفت:

کارگروه اشتغال خراسان جنوبی با رویکرد جدید برگزار می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: کارگروه اشتغال از جلسات آینده با رویکرد جدید تشکیل می شود به این صورت که هر جلسه ارتباط ویدئو کنفرانس با یکی از فرمانداران برقرار و مشکلات هر شهرستان بررسی خواهد شد.
کارگروه اشتغال خراسان جنوبی با رویکرد جدید برگزار می شود
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مشیرالحق عابدی شنبه شب در نشست مشترک کارگروه اشتغال و کمیسیون هماهنگی بانک های استان خراسان جنوبی به ریاست استاندار ظهار داشت: شهرستان هایی که عملکرد بهتری در پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات روستایی و عشایری داشته اند در اولویت این ارتباط قرار دارند.
وی گفت: پرداخت میزان تسهیلات و رقم قراردادهای منعقد شده نشان می دهد که نگاه ویژه ای به مباحث اشتغالزایی در استان وجود دارد.
معاون استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: 129 میلیارد تومان انعقاد قرارداد طرح اشتغال روستایی و عشایری در استان نتیجه نگاه ویژه به مباحث اشتغالزایی است.
وی در تشریح گزارشی از کمیته پنج نفره استان برای بررسی طرح های اشتغال گفت: با توجه به رصد استان های همجوار چنین کمیته ای در سایر استان ها وجود ندارد اما با تدبیر شخص استاندار این کمیته در خراسان جنوبی نهادینه شد.
عابدی افزود: 703 میلیارد تومان برای طرح های مصوب و معرفی شده به بانک ها در کمیته پنج نفره رسیدگی و 2 هزار و 380 طرح هم بررسی شده است.
وی با اشاره به جلسات اخیر این کمیته گفت: طرح بز سانن تا زمان اعلام پروژه هایی با قابلیت اجرایی توسط متولیان، از لیست کمیته حذف شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: بازرسی طرح هایی که عملا به قابلیت اجرا رسیده برای بررسی درصد اشتغال ایجاد شده توسط دفتر بازرسی استانداری قابل پیگیری است.
وی گفت: طرح پژوهشی برای بررسی عملکرد استان در تامین مالی سال های 90 تا 95 با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سازمان اقتصاد و دارایی استان و دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری اجرا و گزارش آن ارایه می شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۹۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تسهیلات , اشتغال