يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰
صبح امروز؛

پیکر مطهر شهید لکزایی وارد بیرجند شد

پیکر مطهر شهید احمدعلی لکزایی از شهدای تازه تفحص شده در جزیره گواردین پس از 33 سال روز یکشنبه با استقبال باشکوه مردم، مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده های شهدا و ایثارگران وارد بیرجند شد.
پیکر مطهر شهید لکزایی وارد بیرجند شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: راه شهدا الگوی مناسبی برای خدمتگزاری به مردم است.
حجت الاسلام تقی عزیزی افزود: شهدا مراحل سختی را برای آسمانی شدن گذراندند و جامعه باید به این درک برسد که زمانی جوانان و نوجوانان این مرز و بوم برای عزت و سرافرازی ملت ایران از بهترین هدیه خداوندی گذشتند.
وی ادامه داد: امروز هم وظیفه جوانان و نوجوانان انقلابی است که راه و اسوه شهدا را سرمشق زندگی خود قرار دهند و در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی چشم پوشی نکنند.
وی اظهار داشت: تفحص این شهیدان پس از 33 سال بیانگر لحظاتی سخت از مجروح شدن در بیابان های داغ جبهه است و این مهم باید نقشه راهی برای همه مسئولان و خدمتگزاران نظام باشد.
حجت الاسلام عزیزی افزود: به طور قطع یکی از این راه ها، خدمتگزاری صادقانه به مردم است همانگونه که شهدا با اخلاص تمام جان به جان آفرین تسلیم کردند.
وی تاکید کرد: اجرای عدالت بهترین نمود خدمتگزاری مسئولان به مردم است و مسئولی که این راه را انتخاب کند بدون شک در مسیر شهدا و مورد شفاعت آنها قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۹۶۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهید لکزایی , بنیاد شهید