شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱
اخبار ورزشی ۱۴ مهرماه؛

«حاجی‌آباد» میزبان جام والیبال مرزنشینان شرق کشور شد/ معرفی برترین کشتی‌گیران و تنیسورهای خراسان‌جنوبی

نخستین دوره مسابقات قهرمانی «جام والیبال مرزنشینان» شرق کشور به میزبانی خراسان‌جنوبی در زیرکوه برگزار می‌شود و برترین‌های مسابقات کشتی و تنیسور استان معرفی شدند.
«حاجی‌آباد» میزبان جام والیبال مرزنشینان شرق کشور شد/ معرفی برترین کشتی‌گیران و تنیسورهای خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در راستای شناسایی ظرفیت و پتانسیل‌های خراسان‌جنوبی و توسعه ورزش در مناطق مرزی کشور مسابقات قهرمانی والیبال "جام مرزنشینان شرق کشور" برگزار می‌شود.
در این ماراتن منطقه‌ای بلندقامتان استان‌های خراسان جنوبی، سیستان‌وبلوچستان، خراسان رضوی و خراسان شمالی به میزبانی خراسان‌جنوبی در مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.
بزرگترین رویداد مسابقات قهرمانی والیبال"جام مرزنشینان" شرق کشور گرامیداشت کنگره ملی ۲۰۰۰ شهید خراسان‌جنوبی از ۱۸ تا ۲۰ مهرماه به میزبانی شهرستان مرزی زیرکوه و در سالن ورزشی هلال احمر شهر حاجی‌آباد رقم می‌خورد.

معرفی قهرمانان کشتی خراسان‌جنوبی
مسابقات قهرمانی کشتی انتخابی جوانان خراسان‌جنوبی "جام ۲۰۰۰ شهید استان" به میزبانی شهر بیرجند در سالن شهید کوشه‌ای برگزار شد.
در این دوره از رقابت‌ها کشتی‌گیرانی از شهرستان‌های بیرجند، قائن،بشرویه، سرایان، خوسف و طبس به مصاف هم رفتند.
در وزن ۵۷کیلوگرم مسابقات کشتی قهرمانی و انتخابی اعزام به رقابت‌های کشوری امیرحسین قوی‌دل از بشرویه بر سکوی نخست ایستاد، در وزن ۶۱ کیلوگرم حسین شاهدی از قائنات قهرمان شد، در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرحسین ولی‌زاده از بیرجند مقام نخست را کسب کرد، در وزن ۷۰ کیلوگرم حسین برات‌پور از قائنات در جایگاه قهرمانی ایستاد.
در وزن ۷۴ کیلوگرم این ماراتن استانی حسین رستمی از قائنات رتبه اول را از آن خود کرد، در وزن ۷۹ کیلوگرم، محمدرضا قربانی از قائنات قهرمانی را بدست آورد، در وزن ۸۶ کیلوگرم احمد جمالی پور از بشرویه سکوی نخست را فتح کرد.

عباسپور برترین تنیسور خراسان‌جنوبی
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و کنگره ملی ۲۰۰۰ شهید خراسان‌جنوبی مسابقات قهرمانی تنیس‌روی‌میز بزرگسالان استان برگزار شد.
در این رقابت‌ها مسابقات ۱۳ تنیسور برتر شهرستان‌های بیرجند، طبس، قاین و سرایان در سالن شهید سرحدی بیرجند بصورت دو حذفی به مصاف یکدیگر رفتند.
علیرضا عباسپورفرد از بیرجند بر سکوی قهرمانی مسابقات تتیس‌روی میز اعزامی خراسان‌جنوبی به رقابت‌های کشوری قزوین ایستاد، سهیل صفی‌زاده از قاین نایب قهرمان شد، عبدالله علمی از سرایان و سجاد زردی از قاین مقام سوم مشترک را کسب کردند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۳۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , والیبال , کشتی