چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴
اخبار ورزشی ۱۸ مهرماه

«خدمتی» مدال نقره مسابقات تیراندازی کشور را از آن خود کرد/ گذر فوتبال ساحلی استان از سد نماینده آذربایجان

نجمه خدمتی در بیست و هفتمین دوره رقابت‌های تیراندازی کشور با کسب نشان نقره بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستاد و فوتبال ساحلی خراسان‌جنوبی بر نماینده آذربایجان غلبه کرد.
«خدمتی» مدال نقره مسابقات تیراندازی کشور را از آن خود کرد/ گذر فوتبال ساحلی استان از سد نماینده آذربایجان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی در بیست و هفتمین دوره رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور خوش درخشید.
نجمه خدمتی با کسب ۶۲۹/۹ امتیاز در بین ۲۹ بانوی تیرانداز برتر ایران با نشان نقره‌ای بر سکوی قهرمانی رده سنی بزرگسالان این ماراتن ملی ایستاد، نرجس امام‌قلی‌نژاد از مازندران قهرمان شد و مریم سلیمی از کرمان به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت.
 مسابقات بخش تپانچه بیست و هفتمین دوره رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور نیز روز جمعه ۲۰ مهرماه به میزبانی تهران برگزار می‌شود که شکوفه بهزادفر دیگر تیرانداز خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌های ایران می‌شود.
علوم پزشکی سکونشین مسابقات قهرمانی والیبال بسیج بیرجند
مسابقات قهرمانی والیبال بسیج شهرستان بیرجند گرامیداشت کنگره ملی ۲۰۰۰ شهید خراسان‌جنوبی برگزار شد.
در این مسابقات ۱۰ تیم از سازمان‌ها و پایگاه‌های بسیج در دو گروه به‌صورت دوره‌ای در سالن ۵ آذر کانون فرهنگی ورزشی جوانان بسیج بیرجند طی ۱۶ دیدار با یکدیگر به رقابت پرداختند.
دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بر سکوی قهرمانی والیبال بسیج شهرستان بیرجند ایستاد، والیبال نیروی انتظامی نایب‌قهرمان شد، تیم شرکت گاز به مقام سوم رقابت‌ها رسید و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به بلندقامتان کمیته امداد اهداء شد.
صعود نماینده خراسان‌جنوبی در مسابقات فوتبال ساحلی کشور
نماینده خراسان‌جنوبی در مسابقات فوتبال ساحلی کشور با برد شیرین خودش در مقابل صدرنشین جدول صعود خود را از گروهش قطعی کرد.
 تیم فوتبال ساحلی شهید پرویز شرفی فردوس در دومین دیدار خود به مصاف تیم فدک ارومیه رفت که با نتیجه 10 بر 4 پیروز میدان شد و به صعود از گروهش امیدوارتر شد.
نماینده فوتبال خراسان‌جنوبی در ساعت ۱۶ برای رقابت به‌عنوان سرگروهی در مقابل ساعت ۱۶ به مصاف تیم میزبان می‌رود تا شانسش را برای صعود از مرحله گروهی امتحان کند و به رقابت‌های نهایی بپیوندد.
مسابقات قهرمانی زیرگروه فوتبال ساحلی کشور از 16 مهرماه به میزبانی استان یزد در روستای احمدآباد مشیر آغاز شده و به مدت سه روز با حضور تیم‌های پارس‌دکل‌گستر استان مرکزی، فدک ارومیه، خراسان‌جنوبی و دهیاری ملاباشی یزد ادامه می‌یابد و در پایان رقابت‌ها دو تیم برتر این گروه به مرحله بعد مسابقات زیر گروه کشور راه می‌یابند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۸۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فوتبال , تیراندازی