پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:

خواستار شفافیت آرای نمایندگان به لایحه CFT هستم/ نباید به موافقان CFT لقب خائن داد

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص لایحه CFT و تصویب کردن آن توسط نمایندگان ملت گفت: بنده با تصویب این لایحه مخالف بودم لذا طی نامه و امضای طوماری خواستار شفافیت آرای نمایندگان شدم.
خواستار شفافیت آرای نمایندگان به لایحه CFT هستم/ نباید به موافقان CFT لقب خائن داد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی، صبح امروزدر جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار خود با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور اظهار داشت: در این دیدار دیگر نمایندگان استان نیز حضور داشته و موضوعات و مشکلات استان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
وی افزود: آنچه به حوزه انتخابیه من برمی‌گشت در خصوص احداث درمانگاه در شمال شهر بیرجند بود.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی برای شمال شهر بیرجند در بودجه امسال تأمین اجتماعی تعریف و زمین آن مشخص شده است، اما باید هر چه زودتر برای احداث آن اقدام کرد.
عبادی تصریح کرد: با توجه به اهمیت بالا و جمعیت قابل توجهی که در شمال شهر حضور دارند می‌طلبید که سالیان گذشته برای احداث آن اقدام شود، اما متأسفانه طرحی داده نشده بود.
وی با بیان اینکه جانمایی زمین مربوطه انجام و باید این درمانگاه ساخته شود تا یکی از خلأهای شمال شهر بیرجند برطرف شود، ادامه داد: برای احداث هر چه سریع‌تر این درمانگاه می‌طلبد تا همه دستگاه‌های مربوطه همت و همکاری لازم را داشته باشند که از جمله آن می‌توان به نقش تأمین اجتماعی اشاره کرد.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دومین مسئله‌ای که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت زمین تعلق گرفته برای سالن آمفی‌تئاتر در کنار مسجد حضرت ابوالفضل(ع) بود.
عبادی یادآور شد: با توجه به اینکه زمین مشخص و کلنگ آن نیز بر زمین زده شده اما هنوز اقدامی در جهت شروع احداث آن صورت نگرفته که در این جلسه خواستار پیگیری این موضوع نیز شدیم.
وی افزود: رئیس تأمین اجتماعی کشور نیز قول‌هایی در این رابطه دادند که امید است هر چه زودتر به نتیجه برسد.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص لایحه cft و تصویب کردن آن توسط نمایندگان ملت گفت: بنده با تصویب این لایحه مخالف بودم لذا طی نامه و امضای طوماری خواستار شفافیت آرای نمایندگان شدم.
عبادی عنوان کرد: آن دسته از افرادی که به این طرح رأی موافق دادند نظرات خود را داشتند و به آنچه جمع‌بندی کرده بودند رأی دادند.
وی یادآور شد: با توجه به اوضاع کنونی کشور باید اتحاد خود را حفظ کنیم.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جو سنگینی که بر علیه نمایندگانی که به این طرح رأی داده‌اند به‌گونه‌ای حتی آن‌ها را خائن معرفی می‌کنند، نباید وجود داشته باشد، تصریح کرد: موافق با این اتهامات نیستم و اینکه اکثریت مجلس را اینگونه معرفی کنیم شایسته نیست زیرا آن‌ها نیز استدلال‌های خود را داشتند.
عبادی افزود: طی بررسی‌ها و مطالعاتی که در این خصوص داشتم به این نتیجه رسیدم با توجه به اینکه آمریکا از برجام خارج شده و بانک‌های مطرح دنیا نیز با ما عملاً تبادلی ندارند پیوستن به این لایحه به صلاح نیست، لذا با آن مخالف بودم.
وی با بیان اینکه آینده مشخص خواهد کرد که چرا برخی از نمایندگان با این لایحه مخالف بودند، عنوان داشت: به هر حال این روند می‌تواند موجب تکامل شناختی بیشتر جامعه شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۳۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , CFT , تأمین اجتماعی