شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها:

تلاش دشمنان در راستای گرفتن باور‌ها از جوانان است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: انقلاب، دین را در گوهرهای وجودی زنده کرد و هر شهید مشعلی‌ برای هدایت و حجتی برای ما است.
تلاش دشمنان در راستای گرفتن باور‌ها از جوانان است
 
 به گزارش خراسان ‌تایم حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی صبح امروز در اجلاسیه شهدای دانشجو و طلاب خراسان جنوبی اظهارکرد: بعد از نظام و جریان لیبرال دموکراسی سلطه و اداره دنیا با موازین حقوقی که تهیه‌کننده این نظام خودشان بودند دنیا در روندی حرکت کرد که انسان‌هایی که در این مسیر هستند حاکمیت غرب را بپذیرند.
وی افزود: سعی بر این بود تا جهان تابع این جریان باشد که به هر صورتی دین حذف شود و ادبیات غرب به این صورت بود که دین در حال مرگ است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تصریح کرد: حرکت سیاسی که در انقلاب ایران رخ داد این بود که با رهبری یک فقیه و فیلسوف و عالم دینی، جریان لیبرال دموکراسی به سد اسلام سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برخورد کرد.
رستمی بیان کرد: انقلاب اسلامی عزت و شرافت را به ایران داد و عزت را به دنیا ارائه کرد.
وی با اشاره به اینکه باید برای جوانان تاریخ قبل انقلاب اینکه چه گذشته است بیان شود، گفت: در دوران پس از انقلاب دست های چدنی دشمن پشت چهره مخملی دشمن پنهان شده است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه رئیس‌جمهور آمریکا در صحبت‌هایش چهره واقعی آمریکا را معرفی می‌کند، گفت: ترامپ به عربستان می‌گوید که اگر نباشیم شما دو هفته دوام نمی آورید و اگر نباشیم ایران طی یک هفته شما را می بلعد.
رستمی خاطرنشان کرد: دشمن به قدرت ایران اعتراف می‌کند و ۴۰ سال است که به روش‌های مختلف در دوران جنگ و ایجاد کودتاها و سخت‌ترین تحریم‌ها سعی در مقابله با انقلاب داشته است.
وی تصریح کرد: تاکنون در هیچ کشوری اینگونه تحریم‌ها نبوده و سخت تر نیز نخواهد بود و اینکه می گویند در ۱۳ آبان تحریم جدیدی وجود دارد چیزی نمانده که بخواهد انجام شود.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تصریح کرد: تلاش دشمن این است که جشن۴۰ سالگی پیروزی انقلاب برگزار نشود و از ابتدای انقلاب هر شش ماهی وعده نابودی انقلاب را می دادند.
رستمی خاطرنشان کرد: در دشمنی دشمن شکی نیست و چیزی کم ندارد و در صحبت‌هایشان به ناتوانی خود در برابر ایران اعتراف می‌کنند.
وی ادامه داد: آنچه به کشور ما هویت داد و دشمن به دنبال زمین زدن آن است،حس فداکاری مردم است که برای دین خود از خوشی های خود گذشتند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اذعان کرد: مردم ما با امید و باور به آینده حرکت کردند و دشمن به دنبال گرفتن این است.
رستمی تصریح کرد: هجمه سنگین دشمن برای گرفتن امید و ایجاد عافیت طلبی و زدودن باور و معنویت است و مکر دشمن برای گرفتن فرهنگ شهادت طلبی است.
وی با اشاره به اینکه جوانان ما در حلب، دمشق و عراق خود را آماده جان‌فشانی می‌بینند، گفت: در خراسان جنوبی به عنوان شرقی ترین استان کشور نسبت به جنگ ۲ هزار شهید تقدیم انقلاب شده است واز تعداد ۶۰۰ دانشجو ۱۲۰ نفر به جبهه اعزام می شوند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها عنوان داشت: فرهنگ غربی می‌گوید به فکر خود باش اما جوانان ما با حس مسئولیت در برابر همه مسلمانان و جامعه به سخنان دشمن توجهی نمی‌کنند.
رستمی یادآورشد: انقلاب، دین را در گوهرهای وجودی زنده کرد و هر شهید مشعلی‌ برای هدایت و حجتی برای ما است و  تا زمانی که مشعل شهادت روشن باشد جامعه بیمه خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۶۶