شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴
استاندار خراسان جنوبی:

کشورهای همسایه به امنیت ایران غبطه می خورند

استاندار خراسان جنوبی گفت: شهدای زیادی برای امنیت کنونی ایران تقدیم کرده ایم و خیلی از کشورهای همسایه نسبت به امنیت مطلوبی که در کشور داریم، غبطه می خورند.
کشورهای همسایه به امنیت ایران غبطه می خورند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمدمهدی مروج الشریعه شامگاه جمعه در حاشیه گشایش نمایشگاه بزرگ کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی با عنوان «از حرا تا حرم » در جمع خبرنگاران افزود: همه ما باید قدردان و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
وی اظهار داشت: بخشی از فداکاری های الهی و خدایی بهترین جوانان کشورمان در صحنه های نبرد با کفر، شرک و استکبار جهانی در این نمایشگاه چیده شده است تا یاد شهدا همیشه در تاریخ کشورمان زنده بماند.
استاندار خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه «ازحرا تا حرم» تجسمی از وقایع و عظمت تاریخ اسلام و جانفشانی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است و آنچه در این مجموعه تاریخی، فرهنگی و هنری به مناسبت گرامیداشت کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی طراحی و قابل رویت شد یک کار بی نظیر، عظیم و مهم و دارای رسالت مثال زدنی است.
وی بیان کرد: نمایشگاه از حرا تا حرم بهترین اقدام فرهنگی است که توسط سپاه انصارالرضا (ع) با مشارکت دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم اجرا شده است و در این نمایشگاه حضور رزمندگان اسلام در صحنه های نبرد علیه باطل به خصوص هشت سال دفاع مقدس نیز پیش بینی شده که کار بسیار باارزشی است.
مروج الشریعه افزود: بشخصه نمایشگاه های میدانی زیادی در داخل و خارج از کشور دیده ام و نمایشگاه فرهنگی از حرا تا حرم کار باارزشی بود که باید به تمامی دست اندکاران که این نماد را به یاد شهدا اجرا کرده اند، دست مریزاد و خداقوت گفت، امید است نسل جوان جامعه با وقایع تاریخ اسلام و هشت دفاع مقدس آشنا شوند و از آن درس بگیرند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۷۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دفاع مقدس , امنیت