يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:

زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: نمک‌شناسی حق شهدا این است که در مسیر آنها گام برداریم.
زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست
 
  به گزارش خراسان‌تایم محمدعلی واقعی صبح امروز در اجلاسیه شهدای دانش آموز و فرهنگیان خراسان جنوبی اظهار کرد: هر آنچه که داریم و به آن افتخار می کنیم به برکت خون شهدا است.
وی افزود: شهدا کار حسینی کردند و امروز صیانت از آرمان‌ها را بر عهده ما گذاشته‌اند و از این رو زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
مدیر کل اموزش و پرورش خراسان جنوبی ادامه داد: نمک‌شناسی حق شهدا این است که در مسیر آنها گام برداریم.
واقعی ادامه‌داد: آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان و زنده نگه داشتن یاد ۴۳۵ دانش آموز فرهنگی خدمت می کند.
 وی افزود: ارائه خدمات به خانواده شهدا، برگزاری ۴۰۰ یادواره، برگزاری اردوهای جهادی خدمت به خانواده شهدا، چاپ کتاب شهدای دانش آموز و برنامه مختلف فرهنگی و اجتماعی دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی مزار شهدا گوشه ای از اقدامات آموزش و پرورش است.
 مدیر کل اموزش و پرورش خراسان جنوبی  تصریح کرد: یکی از نیازهای اساسی کشور زنده نگه داشتن یاد شهدا است و هر تفکری که داشته باشیم، نگه داشتن یاد شهدا ضروری است و سعی کنیم در اجلاسیه ۴۳۵ دانش آموز غبار فراموشی را از بین ببریم.
وی ادامه‌داد:  ما باید با توسل به این عزیزان در مسیر شهدا گام برداریم زیرا شهدا شمع محفل بشریتند  وهمیشه به یاد داشته باشیم اگر امنیتی داریم مدیون خون شهدا هستیم.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۹۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آموزش و پرورش , کنگره شهدا