يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی:

نشست آموزشی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان برگزار شد

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی گفت: نشست آموزشی، تشکیلاتی شبکه پشتیبان به منظور ارتقاءسطح علمی و مهارتی مربیان اتحادیه استان با حضور اساتید بومی و غیربومی برگزار شد.
نشست آموزشی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان برگزار شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حسن معزی‌فر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نشست آموزشی، تشکیلاتی شبکه پشتیبان به منظور ارتقاء سطح علمی و مهارتی مربیان اتحادیه استان با حضور اساتید بومی و غیربومی و همچنین معاون فرهنگی تربیتی دفتر مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان کشور برگزار شد.
وی افزود: این دوره با حضور ۴۰ نفر از مربیان، کمک مربیان و سرگروه‌های شهرستان‌های استان از هجدهم مهرماه به مدت سه روز در مرکز استان برگزار شد.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی با بیان این‌که شبکه پشتیبان به مربیان و کمک مربیان و سرگروه‌های انجمن اسلامی اطلاق می‌شود، افزود: بیش از ۴۰ نفر از مربیان خواهر و برادر اتحادیه شهرستان‌های استان در این دوره آموزشی شرکت کردند.
معزی‌فر در خصوص برنامه‌های این دوره آموزشی تصریح کرد: در این نشست آموزشی کارگاه‌های تشکیلاتی، معرفتی و مهارتی برگزار شد و کارگاه‌های آموزشی با عناوین بایسته‌های مربی، عبادات در منظومه فکری و تربیتی، اصول حاکم بر فعالیت‌های انجمن اسلامی از جمله کارگاه‌های آموزشی این دوره بود.
وی افزود: کارگاه‌های آموزش هیئت‌داری، سواد رسانه و کارگاه خبرنویسی و همچنین مراسم هیئت انصارالمهدی(عج) از دیگر برنامه‌های این دوره آموزشی بوده است.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی با اشاره به ضرورت تقویت و ارتقاء سطح علمی و فرهنگی مربیان، خاطرنشان کرد: مربی نقش هدایت‌گری و انسان‌سازی دارد پس باید ابتدا خودسازی کند و با آموزش‌های لازم بتواند این رسالت بزرگ را تحقق بخشد.
معزی‌فر ادامه داد: مربیان به طور مستقیم با دانش‌آموزان و خانواده آن‌ها در ارتباط هستند لذا بایستی آموزش و مهارت‌های لازم را ببینند تا بتوانند به نیازها و سؤالات دانش‌آموزان پاسخ دهند و به همین دلیل همزمان با آغاز سال تحصیلی این دوره آموزشی و تشکیلاتی برگزار شد.
وی یادآور شد: مقرر شده تا این دوره آموزشی در هر فصل یک بار با سرفصل‌های آموزشی متنوع برگزار شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۹۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تشکیلات , انجمن‌ اسلامی